Porsche Boxter Gts
Źródło: Motofakty

79 - letnia babcia jechała swoim Porsche aż 236 km/h. Policja wlepiła jej gigantyczną karę

Piotr DutkaPiotr Dutka
15 Lipca 2020

Czasami bezsenne noce nie dają chwili wytchnienia. Ten problem dotyka każdego z nas, jednak każdy radzi sobie z nim inaczej. Pewna starsza kobieta postanowiła walczyć z niemożnością snu na swój sposób. Wybrała się na szybką przejażdżkę, która zakończyła się spotkaniem z mundurowymi. Konsekwencje nocnego rajdu są ogromne


Starsza kobieta znalazła nietypowy sposób na bezsenność. Pędziła niesamowicie szybko i została kosmicznie ukarana

Jak walczyć z długotrwałym stresem oraz bezsennością? Na to pytanie idealną odpowiedź zna pewna starsza, 79-letnia kobieta. Babcia postanowiła wybrać się na przejażdżkę swoim ultra szybkim Porsche Boxter GTS. Kobieta jednak mocno przesadziła z prędkością.

Mieszkance belgijskiego Namur, jeden z fotoradarów zmierzył niesamowitą prędkość. Mowa aż o 236 km/h. 79-latka przyznała się do popełnionego wykroczenia. Jak sama mówi, wybrała się na przejażdzkę, by oczyścić swój umysł.

Wideo - Efektowny skok przez bramki zakończony pożarem auta. O krok od wielkiej tragediiWideo - Efektowny skok przez bramki zakończony pożarem auta. O krok od wielkiej tragediiCzytaj dalej

Pomimo faktu, że wcześniej nie była karana, grzywna za tak drastyczne przekroczenie prędkości wyniosła niebagatelne 4000 euro. W przeliczeniu na złotówki jest to 18 tysięcy złotych. Dodatkowo zatrzymano jej prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Zobacz także:

1. Istotne zmiany w egzaminach na prawo jazdy. Już wkrótce w życie wejdą nowe przepisy

2. Koło zabiło mechanika podczas pracy - traficzny wypadek na lubelszczyźnie

3. Horror koło Pisza. Zabił kuzyna, założył mu pętlę na szyję i ciągnął za autem

4. Wideo - Niezwykle dramatyczny wypadek na autostradzie A1. Samochód mocno dachował po staranowaniu przez ciężarówkę

5. O krok od śmierci na przejściu dla pieszych. Młoda kobieta doprowadziła do groźnej kolizji. Kto w tej sytuacji ponosi winę?

6. Wideo - Jechał autostradą i walczył z jadowitym wężem. Ucieszył się na widok policji

Następny artykuł