Wypadek Supra
Źródło: The Sauce Spot

Zdjęcia - Dramatyczny wypadek. Wziął nową Supre na jazdę testową. Wkrótce rozbił się na przydrożnym drzewie

Piotr DutkaPiotr Dutka
15 Czerwca 2020

Bardzo często brawura oraz nierozważne zachowanie kierowców prowadzi do bardzo przykrych konsekwencji. Do bardzo ciekawej sytuacji doszło w Stanach Zjednoczonych, gdzie klient podczas jazdy testowej rozbił testowany egzemplarz nowej Toyoty Supry GR.

Kierowca testował nową Toyotę Suprę GR. Chwilę potem doszczętnie ją zniszczył

Potencjalny kupiec postanowił przetestować nową Suprę GR. Zdecydował się na przejażdżkę na Long Island w stanie Nowy Jork. Niestety dla niego, testowanie sportowego wozu, nie poszło po jego myśli.

Wypadek SupraWypadek Toyoty Supra GR
fot. The Sauce Spot

Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, wyleciał z drogi i z impetem wjechał w przydrożne drzewo. W momencie uderzenia w środku było dwóch mężczyzn. Obaj przeżyli kraksę. Kierowca był wycinany z pojazdu za pomocą specjalnej piły.

Wypadek Supra
fot. The Sauce Spot


Według informacji samochod nie będzie naprawiany, chociaż Toyota zapowiedziała, że wykorzysta niektóre elementy, szczególnie z tyłu auta, ponieważ te nie zostały zniszczone.

Wideo - Chamstwo na drodze mogło skończyć się tragicznie. Fatalny wypadek rowerzystówWideo - Chamstwo na drodze mogło skończyć się tragicznie. Fatalny wypadek rowerzystówCzytaj dalej

Dealerzy samochodowi bardzo rzadko decydują się na jazdy testowe Suprą z uwagi na jej ogromną moc. Pojazd wyposażony w tylny napęd oraz mający pod maską aż 340 KM to bardzo groźna broń w rękach niedoświadczonego kierowcy. Tak było i w tym przypadku. Jak widać, rezultat jest dramatyczny.

Wypadek Supra
fot. The Sauce Spot

Zobacz także:

1. Rewolucyjna zmiana czekająca wszystkich kierowców. Posiadanie prawa jazdy będzie jeszcze wygodniejsze

2. Nasz kraj oficjalnie otworzył swoje granice, jednak jeden z naszych sąsiadów zamyka je dla Polaków. Wysokie kary za złamanie zakazu

3. Tragiczny wypadek. Samochód osoby z wielką siłą uderzył w drzewo. Nie żyje dwóch młodych mężczyzn

Następny artykuł