Kontrola Pojazdu
Źródło: zdrogi.pl

Nietypowa kontrola policji. Kierującym okazał się 9-letni chłopiec

Piotr DutkaPiotr Dutka
15 Kwietnia 2020

Okres kwarantanny oraz fakt wprowadzenia wielu zakazów, oraz obostrzeń wpływa zdecydowanie negatywnie na wyobraźnie niektórych osób. Policjanci z Warszawy zatrzymali samochód kierowany przez 9-latka. Na siedzeniu pasażera znajdował się ojciec.

Nietypowa kontrola policyjna. Za kierownicą pojazdu znajdował się 9-letni chłopiec

Do zatrzymania podejrzanego pojazdu doszło w Warszawie, w bliskim sąsiedztwie Stadionu Narodowego. Do policyjnej kontroli doszło, ponieważ kierujący Skodą przemieszczał się ulicą, na której obowiązywał zakaz jazdy w obu kierunkach. Okazało się, że niestosującym się do przepisów ruchu drogowego był 9-letni chłopiec.

Co ciekawe młodemu kierowcy asystował jego 45-letni ojciec. Z tyłu pojazdu znajdowała się również starsza o rok siostra 9-latka.

WIDEO - Kierowca Suzuki, dosłownie, przeleciał przez rondoWIDEO - Kierowca Suzuki, dosłownie, przeleciał przez rondoCzytaj dalej

Nieodpowiedzialny ojciec tłumaczył, że chciał urozmaicić dzieciom świąteczny okres, proponując jazdę po ulicach stolicy. Dzieci trafiły pod opiekę matki. Mężczyzna został natomiast ukarany mandatem.

Następny artykuł