Kontrola
Źródło: Wrc.net

Nietypowa kontrola ITD. Mężczyzna uciekł do lasu ze swojej ciężarówki. Kuriozalne tłumaczenia kierowcy

Piotr DutkaPiotr Dutka
14 Czerwca 2020

Do bardzo zaskakującej kontroli doszło w pobliżu Augustowa, na drodze krajowej nr 16. Kierowca na widok funkcjonariuszy Inspektoratu Transportu Drogowego szybko zjechał na pobocze i zaczął uciekać głęboko w las. Szokujące tłumaczenie takiego zachowania

Na widok funkcjonariuszy ITD zaczął uciekać do lasu. Jego tłumaczenia są kuriozalne

Do nietypowej kontroli ITD doszło w pobliżu Augustowa na krajowej 16. Mężczyzna przewożący drzewo zjechał na pobocze i uciekł głęboko w las. Powodem kontroli był nieprawidłowo załadowany towar.

Stwarzał on poważne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Po sprawdzeniu tablic szybko ustalono dane przewoźnika. Przeprowadzona kontrola wykazała kolejne nieprawidłowości.

Wideo - Dramatyczny wypadek. Przeleciał przez rondo. Szaleńczy rajd skończył się tragicznieWideo - Dramatyczny wypadek. Przeleciał przez rondo. Szaleńczy rajd skończył się tragicznieCzytaj dalejPo chwili na miejsce zdarzenie powrócił uciekinier. Jak przyznał, źle się poczuł i dlatego uciekł do lasu. Otrzymał mandat za niezastosowanie się do obowiązujących przepisów dotyczących przewozu drewna. Ciężarówka nie miała również aktualnych badań technicznych. Właściciel pojazdu może otrzymać aż 2000 złotych mandatu. Zarządzający transportem zostanie ukarany karą 500 złotych. Inspektorzy przeprowadzający kontrole zatrzymali dwa dowody rejestracyjne.

Zobacz także:

1. Nasz kraj oficjalnie otworzył swoje granice, jednak jeden z naszych sąsiadów zamyka je dla Polaków. Wysokie kary za złamanie zakazu

2. Piraci drogowi muszą się mieć na baczności. Tak mocnych i szybkich aut grupa Speed jeszcze nie miała

3. Wideo - Wypadek dwóch identycznych Lamborghini. Jazda luksusowymi autami nie jest dla każdego

Następny artykuł