Niedzwiedz w aucie
Źródło: Viral hog

Wideo - Nietypowy pasażer uwięziony w SUV-ie. Nocna wizyta zaskoczyła całą rodzinę

Piotr DutkaPiotr Dutka
13 Lipca 2020

Czasami powtarzamy utarte zdanie mówiące, że w swoim życiu widzieliśmy praktycznie wszystko? Czy aby na pewno? Pewna amerykańska rodzina może mówić o wielkim szczęściu, a zarazem pechu. W ich samochodzie przebywał bowiem nietypowy gość

Nietypowy gość uwięziony w rodzinnym SUV-ie. Niebezpieczne spotkania pierwszego stopnia

Cała sytuacja miała miejsce w miasteczku Pigeon Forge w stanie Tennessee w Stanach Zjednoczonych. Wakacje pewnej rodziny przejdą do historii jako te z gatunku niezapomnianych.

Około północy dźwięk klaksonu wybudził ze snu większość członków rodziny. Początkowo wszyscy sądzili, że to tylko głupi żart osób z sąsiedztwa. Niestety albo stety odgłos ten nie był wywołany przez zwykłego psikusa.


W kabinie SUV-a znajdował się nietypowy gość. Mowa o wielkim niedźwiedziu, który postanowił wejść do wnętrza pojazdu. Najprawdopodobniej był to niedzwiedź czarny, potocznie zwany Baribalem. Zaklinował się w samochodzie i nie mógł wyjść na zewnątrz. Dopiero pomoc służb pomogła zwierzęciu wrócić na wolność.

Kompletnie pijany Ukrainiec szalał swoją ciężarówka. Policjanci musieli wybić szybę, by go zatrzymać.Kompletnie pijany Ukrainiec szalał swoją ciężarówka. Policjanci musieli wybić szybę, by go zatrzymać.Czytaj dalej

Jedno jest pewne, ta amerykańska rodzina będzie wspominać tegoroczne wakacje bardzo ciepło.

Zobacz także:

1. Koło zabiło mechanika podczas pracy - traficzny wypadek na lubelszczyźnie

2. Kierowco, zwróć szczególną uwagę na swoje auto. Nawet milion złotych kary za jedno niedopatrzenie

3. Tragiczny wypadek przy rozładunku towaru w Biedronce - nie żyje 62-latek

4. Czarna seria nadal trwa - Rozbił się kolejny autobus ZTM. Jedna osoba ranna

Następny artykuł