Elon Musk
Źródło: Moto Interia

Nowy rewolucyjny pojazd Tesli. Ma całkowicie zdominować rynek

Piotr DutkaPiotr Dutka
13 Czerwca 2020

Tesla od początków jej powstania kojarzy się z innowacyjnością oraz wielkimi ambicjami jej właściciela. Elon Musk, ekscentryczny biznesmen po raz kolejny udowadnia, że nie zamierza zwalniać i zapowiedział , że kolejny rewolucyjny projekt już wkrótce wyjedzie na światowe drogi.

Rewolucyjny pojazd prosto z fabryk Tesli. Ma udowodnić wielkość amerykańskiej marki


W 2017 Elon Musk szumnie zapowiadał ambitny projekt super ciężarówki. Tesla Semi ma być prawdziwą rewolucją. Projekt te już istnieje i od kilku lat po cichu realizowany. Wkrótce sytuacja ma się zmienić i produkcja ciężarówki ma ruszyć pełną parą.

Nowy super pojazd amerykańskiej marki ma wyjechać na drogi w 2021. Początkowo TIR miał być gotowy już w 2019 roku. Aktualnie jednak pracownicy fabryk otrzymali już jasne wytyczne dotyczące zwiększenia produkcji modelu Semi.

Zainteresowanie modelem jest ponoć bardzo wysokie. Dlatego Elon Musk naciska by produkcja komponentów, części oraz sam montaż był przyśpieszony.

Dramat po egzaminie na prawo jazdy. Świeżo upieczony kierowca zmarł po uzyskaniu uprawnieńDramat po egzaminie na prawo jazdy. Świeżo upieczony kierowca zmarł po uzyskaniu uprawnieńCzytaj dalej

Nie od dziś wiadomo, że dla ekscentrycznego milionera głównym priorytetem pozostaje produkcja Tesli Cybertruck. Tysiące osób wciąż czekają na ten kosmiczny pojazd. Wiele wpłaciło już zaliczki, by móc od razu cieszyć się z zalet amerykańskiego super trucka.

Zobacz także:

1. Po wypadku z Beatą Szydło, zebrano 150 tysięcy złotych na nowe auto - Pieniądze zniknęły, prokuratura umorzyła śledztwo

2. Tragiczny wypadek. Pijany policjant rozjechał 3 osoby

3. Nie żyje znany działacz PSL - Pijany kierowca zajechał drogę motocyklistom. Kierowca miał 4 promile.

Następny artykuł