Wypadek Woroneż
Źródło: fot. rusdtp.ru

Tragiczny wypadek. Pijany policjant rozjechał 3 osoby

Piotr DutkaPiotr Dutka
11 Czerwca 2020

We wtorkowe popołudnie w jednym z rosyjskich miast doszło do tragicznego wypadku, który spowodował 24-letni policjant. Brawurowa, szybka jazda doprowadziła do prawdziwego dramatu. W wyniku zdarzenia zginęły dwie osoby

Tragiczny wypadek. Policjant zabił 2 osoby. Według świadków w momencie zdarzenia był pod wpływem alkoholu

Do wielkiej tragedii doszło we wtorek w Woroneżu. Na ulicy Leninskij Prospekt młody policjant zdecydował się brawurowo zmienić pas ruchu bardzo agresywnie skręcając przed innym samochodem.

Funkcjonariusz stracił jednak panowanie nad pojazdem i z impetem wjechał na chodnik. Samochód potrącił troje pieszych. 42-latek zginął na miejscu. Życia 42-letniej kobiety również nie udało się uratować. W szpitalu w stanie ciężkim przebywa 71-letnia kobieta.

fot. rusdtp.ru

fot. rusdtp.ru

Według raportu policji młody mężczyzna w momencie wypadu był trzeźwy. Inną wersję podają będący na miejscu zdarzenia świadkowie. Podkreślają, że funkcjonariusz był pijany i prawda przedstawiona w policyjnej dokumentacji jest zgoła inna.

Wideo - Dramatyczny wypadek. Przeleciał przez rondo. Szaleńczy rajd skończył się tragicznieWideo - Dramatyczny wypadek. Przeleciał przez rondo. Szaleńczy rajd skończył się tragicznieCzytaj dalej

Jedno jest pewne, brawurowa jazda w każdej chwili może skończyć się tragicznie. Przypadek z Rosji udowadnia, że chwila nieuwagi oraz złe wybory mogą mieć tragiczne konsekwencje.

Zobacz także:

1. Wiemy, ile mandatów otrzymali Polacy za brak maseczek w czasie pandemii. Policja podała szokujące statystyki

2. Wideo - Kierowca kupił trampolinę i wiózł ją na dachu

3. Dramat po egzaminie na prawo jazdy. Świeżo upieczony kierowca zmarł po uzyskaniu uprawnień

Następny artykuł