Policja
Źródło: zdrogi.pl

Nietypowa sytuacja na drodze. Motocyklista pogryziony podczas zatrzymania obywatelskiego

Piotr DutkaPiotr Dutka
12 Maja 2020

Zatrzymanie obywatelskie to przejaw odpowiedzialności za sytuacje, które mają miejsce na polskich drogach. Czasami jednak nie jest to taki proste zadanie, jakim się wydaje. Przekonał się o tym pewien motocyklista, który został pogryziony przez agresywnego kierowcę

Motocyklista pogryziony podczas zatrzymania obywatelskiego. Kierowca był kompletnie pijany

W Wieruszowie w województwie łódzkim motocyklista skorzystał z możliwości zatrzymania obywatelskiego. Jednak nie było one zbyt łatwe i przyjemne jak mogłoby się wydawać. Kierujący audi A4 przemieszczał się w bardzo podejrzany sposób, dlatego postanowiono zareagować i dokonać zatrzymania.

Okazało się, że kierujący Audi jest pod wpływem alkoholu. Motocykliście udało się zatrzymać pojazd i wyciągnąć kluczyki ze stacyjki. W trakcie całej akcji mężczyzna został ugryziony przez agresywnego kierowcę, który potem chciał zbiec z miejsca zdarzenia, jednak wkrótce został zatrzymany przez innych kierowców, którzy pomogli motocykliście w zatrzymaniu obywatelskim.

Koniec z przekraczaniem prędkości? W 2022 UE wprowadza elektroniczny limiterKoniec z przekraczaniem prędkości? W 2022 UE wprowadza elektroniczny limiterCzytaj dalej

Po przyjeździe policji krewki mężczyzna został poddany badaniu alkomatem, który wykazał 1.5 promila alkoholu. Grozi mu wysoka grzywna oraz do 2 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także:

1. ZDJĘCIA - Towar o wartości 1,5 mln złotych porzucony na autostradzie A2

2. Mokotów. Celebrytka chwali się jazdą ponad 200 km/h.

3. Tragiczny finał nielegalnego wyścigu w Łodzi. Nie żyje młody mężczyzna

Następny artykuł