Dystrybutor
Źródło: zdrogi.pl

Ceny paliw pną się ostro w górę. Kierowco, szykuj się na większy wydatek. Koniec paliwowego eldorado

Piotr DutkaPiotr Dutka
11 Lipca 2020

Czasy koronawirusa, gdy paliwo na polskich stacjach było ekstremalnie tanie, przeszły do historii. Przyszyły tydzień, przywita nas kolejną podwyżką. W górę pójdą zarówno ceny Diesla, jak i benzyny. Oficjalnie to koniec paliwowego elodrado

Ceny paliw idą gwałtownie w górę. Kierowcy powinni przygotować się na większe wydatki

Kończący się tydzień nie przyniósł pozytywnych wiadomości dla kierowców. Podwyżki cen paliw w hurcie nie można zaliczyć do tych, z powodu których należy skakać z radości. Taki stan rzeczy w głównej mierze przełożył się na ceny paliw na rodzimych stacjach.

Prognozy nie są optymistyczne, aczkolwiek nie jest jeszcze bardzo tragicznie. Koszt zatankowania litra klasycznej benzyny będzie wynosić od 4,23 -4,37 zł/litr. Diesel nie powinien przekroczyć 4, 33 groszy, a autogaz wraca do cen powyżej 2 złotych.

Kierowco, zwróć szczególną uwagę na swoje auto. Nawet milion złotych kary za jedno niedopatrzenieKierowco, zwróć szczególną uwagę na swoje auto. Nawet milion złotych kary za jedno niedopatrzenieCzytaj dalej

Wiadomo, że ceny paliw będą rosnąć. Wzrost nie jest tak gwałtowny, jak przewidywano. Miał się do tego przyczynić wakacyjny sezon, który miał dynamicznie wywindować ceny w górę. Według analityków już wkrótce ceny przekroczą barierę 5 złotych.

Zobacz także:

1. Kierowco, musisz uważać. Policja otrzymała nowe uprawnienia do kontrolowania zmotoryzowanych

2. Od 11 lipca wchodzą zmiany dotyczące tablic rejestracyjnych

3. Koło zabiło mechanika podczas pracy - traficzny wypadek na lubelszczyźnie

4. Oto nowe Lamborghini Sian Roadster. Jedno z największych dzieł włoskiej sztuki motoryzacyjnej

Następny artykuł