Wypadek Węgry
Źródło: zdrogi.pl

Wideo - Dramatyczny wypadek. Przeleciał przez rondo. Szaleńczy rajd skończył się tragicznie

Piotr DutkaPiotr Dutka
10 Czerwca 2020

W ostatnim czasie liczba kierowców przelatujących przez ronda gwałtownie wzrosła. Był przypadek lotnika z Rąbienia, który pod wpływem alkoholu przefrunął 60 metrów, jak również mężczyzny z Oświęcimia, który zaparkował wypożyczonym Mercedesem na jednej z łąk. Ten przypadek jest równie hardcorowy

Stracił panowanie nad samochodem. Przeleciał przez rondo i swój szaleńczy rajd zakończył na ścianie budynku

Poniższe wideo udowadnia, że pokonanie ronda dla niektórych kierowców może być bardzo problematyczne. Kierowca Forda po prostu się zagapił, wjechał w nasyp i całkowicie stracił panowanie nad swoim samochodem.

Po piskach opon, które można usłyszeć na nagraniu, można wnieść, że kierujący Fordem w ostatniej chwili zorientował się, o tym, co się dzieje. Jednak nie był w stanie zmienić swojego tragicznego położenia.

Od lipca zaczną obowiązywać nowe przepisy. 40 tysięcy kierowców może stracić swoje prawo jazdyOd lipca zaczną obowiązywać nowe przepisy. 40 tysięcy kierowców może stracić swoje prawo jazdyCzytaj dalej

Swój szaleńczy rajd zakończył na ścianie jednego z budynków. Wcześniej bliżej zapoznał swój samochód ze słupkiem, uderzył w latarnię i sforsował ogrodzenie. Nie wiemy w jak opłakanym stanie, znajduje się pojazd, jednak po takim zdarzeniu ciężko być optymistą. Jedno jest pewne, kierowca do końca życia będzie uważnie wjeżdżać na każde rondo.

Zobacz także:

1. Zdjęcia - Dramatyczne zdarzenie. Na ruchliwym skrzyżowaniu dziecko wypadło z taksówki

2. Gigantyczne premie dla policjantów za służbę podczas pandemii. Kwota przeznaczona na ten cel szokuje

3. Wielka kontrola UOKiK na stacjach benzynowych. Sprawdzili, gdzie jest najgorsze paliwo w Polsce

Następny artykuł