Bentley
Źródło: tuningblog.pl

Nowe superato w garażu Roberta Lewandowskiego. Identyczny model ma również jego córka

Piotr DutkaPiotr Dutka
10 Maja 2020

Robert Lewandowski jest niewątpliwie jedną z gwiazd światowego formatu. Wysoki poziom oprócz niego samego prezentuje zapewne garaż piłkarza Bayernu Monachium. Niedawno piłkarz zaprezentował swój nowy nabytek. Mowa o niezwykle ekskluzywnym Bentley Continental GT Convertible

Robert Lewandowski w nowym Bentleyu Continental GT Convertible. Taki sam model ma jego córka

Nowy Continetal GT V8 Convertible to prawdziwe dzieło sztuki motoryzacyjnej. Jest on niezwykle elegancki, jak i ekstremalnie komfortowy. Potężny silnik V8 o pojemności 4 litrów zapewnia bardzo dobre osiągi i powoduje, że każdy przejechany kilometr jest pokonany z wielką przyjemnością, wręcz satysfakcją.

Lewandowski i jego Bentley

Prędkość maksymalna tego niezwykłego pojazdu do 318 km/h. Pierwszą setkę na liczniku zobaczymy już po 4 sekundach, co jest bardzo dobrym wynikiem.

Zdecydowanie łatwiej będzie można stracić swoje prawo jazdy poza terenem zabudowanym. Wkrótce w życie wejdą nowe rygorystyczne przepisyZdecydowanie łatwiej będzie można stracić swoje prawo jazdy poza terenem zabudowanym. Wkrótce w życie wejdą nowe rygorystyczne przepisyCzytaj dalej

Szacuje się, że wstępna wartość tego samochodu wynosi niebagatelną sumę 1.5 miliona złotych. Co bardzo ciekawe ten sam model Bentleya posiada również, córka Roberta, Klara. Oczywiście mowa o wersji mini.

Zobacz także:

1. Tragiczny finał nielegalnego wyścigu w Łodzi. Nie żyje młody mężczyzna

2. Zmiany w płatnościach na autostradach. Świetna informacja na kierowców

3. Nowy Huracan Evo RWD Spyder. Włoska szkoła kreacji motoryzacyjnego piękna

Następny artykuł