Kurs prawo jazdy
Źródło: curcus-osk.pl

Redukcja punktów karnych przez internet już możliwa. Mnóstwo chętnych

Piotr DutkaPiotr Dutka
11 Kwietnia 2020

Pierwsze szkolenie redukujące liczbę punktów karnych już za nami. WORD w Białymstoku zorganizował kurs online dla kierowców z nadwyżką zgromadzonych punktów

Epidemia koronawirusa sparaliżowała funkcjonowanie Ośrodków Ruchu Drogowego

Pandemia koronawirusa COVID-19 skutecznie sparaliżowała funkcjonowanie wszystkich ośrodków szkoleniowych w naszym kraju. Wszystkie z nich oficjalnie zawiesiły swoją działalność. Odwołano każdy z zaplanowanych egzaminy, a także szkolenia redukujące punkty karne.

WORD w Białymstoku zdecydował się pomóc kierowcom, którzy nadmiernie łamią przepisy ruchu drogowego i zorganizował pierwsze e-szkolenie, dzięki któremu można było zmniejszyć swój dorobek punktowy.

Kurs online kamieniem milowym w redukowaniu punktów karnych

Data 3 kwietnia przejdzie do historii Polskich Ośrodków Szkoleniowych. W pierwszym kursie, redukującym punkty karne, wzięło udział 18 kierowców z całej Polski. W kolejnych dniach, 7 i 8 kwietnia kolejne grupy miały możliwość udziału w specjalistycznych zajęciach odnoszących się do problematyki przeciwalkoholowej i przeciwdziałania narkomanii.

Wczoraj tj. 10 kwietnia odbyło się kolejne e-szkolenie mające na celu redukcje nadbagażu punktowego. Zainteresowanie było gigantyczne. Warto dodać, że miejsca na kolejne kwietniowe szkolenia kończą się w zatrważającym tempie.

Do wzięcia udziału w takim szkoleniu wystarczy jedynie laptop lub smartfon z dostępem do internetu. Nie trzeba wychodzić z domu, tym bardziej przyjeżdżać do Białegostoku.

Zmiana opon na letnie już możliwa. Są jednak pewne ograniczeniaZmiana opon na letnie już możliwa. Są jednak pewne ograniczeniaCzytaj dalej

E-szkolenie redukujące liczbę punktów karnych wygląda bardzo podobnie do kursu organizowanego w trybie stacjonarnym. Uczestnicy widzą i słyszą instruktora przez internet, a ukończenie sześciogodzinnego kursu pozwala zredukować liczbę punktów o 6.

Następny artykuł