Kontrola Drogowa
Źródło: Portalkomunalny.pl

WIDEO - Został zatrzymany przez policję za przyjazd z innego miasta

Piotr DutkaPiotr Dutka
10 Kwietnia 2020

Pandemia koronawirusa, która aktualnie szaleje w Europie, jak i na świecie powoduje wiele niejasnych oraz kontrowersyjnych sytuacji. W internecie zamieszczono nagranie przedstawiające policyjną kontrolę zastosowaną wobec kierowcy, który przyjechał do Łodzi z innego miasta. Sposób jej przeprowadzenia według wielu internautów pozostawia wiele do życzenia.

Na ten moment w naszym kraju, sytuacja kryzysowa wymaga zachowania wielu środków ostrożności oraz tego, by stosować się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia. Polacy mogą się przemieszczać w różnym celu, aczkolwiek muszą być to czynności niecierpiące zwłoki lub konieczne do realizacji. Przykładowo chodzi o zrobienie zakupów, obowiązkową wizytę lekarską czy sprawy służbowe.

Żadne rozporządzenie czy też zakazy wprowadzone w ostatnim czasie nie zabraniają przemieszczania się między miastami. Dlatego interwencja przeprowadzona przez funkcjonariuszy łódzkiej policji wzbudziła na internetowych forach wiele kontrowersji oraz wznieciła żywiołową dyskusję, czy aby na pewno policjanci w zaistniałej sytuacji nie byli trochę nadgorliwi.

Udostępniamy nagranie, na którym uwieczniono całą sytuację. Jak oceniacie zachowanie funkcjonariuszy oraz sposób, w jaki przeprowadzili tę kontrolę?

Zobacz film

WIDEO - Dwa radiowozy ścigają rowerzystę. Kolejna akcja policjiWIDEO - Dwa radiowozy ścigają rowerzystę. Kolejna akcja policjiCzytaj dalej

Następny artykuł