Limo Jet
Źródło: Marca

Czy to samolot? Samochód? Jedno jest pewne, Limo Jet może być Twój!

Piotr DutkaPiotr Dutka
10 Kwietnia 2020

Świat motoryzacji widział już nie jeden nietypowy projekt oraz wiele dziwacznych pojazdów. Limo Jet, przynajmniej z wyglądu jest połączeniem samolotu z samochodem. Ta piękna wariacja na temat motoryzacji właśnie szuka nowego właściciela

Jest jedynym takim modelem na świecie. Przyciąga wzrok, u jednych powodując wybuch śmiechu, dla innych będąc totalnym wybrykiem motoryzacyjnym. Wiele osób określi ten pojazd mianem totalnego dziwadła. Jednak nie odmówić mu oryginalności oraz efektu WOW, który powoduje.

Jaka byłaby Twoja reakcja, gdy podczas zwykłej podróży autostradą zostałbyś wyprzedzony przez samolot na kółkach. No właśnie...

Limo Jet

Limo Jet już wkrótce zostanie przekazany do domu aukcyjnego Mecum Actions i jesteśmy przekonani, że znajdzie się wielu chętnych, gotowych wydać ogromną sumę pieniędzy byle zaparkować to cacko w swoim garażu. Czy może jednak lepiej brzmi pasie startowym?

Dla wszystkich zainteresowanych, pojazd ten można dostosować do jazdy po publicznych drogach. Został on wyposażony w mocny silnik V8, który jest w pełni odsłużyć tego kolosa. Zawieszenie z 28-calowymi kołami, konwencjonalny układ kierowniczy oraz przystosowanie kabiny do przekształcenia w limuzynę, powinny zachęcić potencjalnych kupców.

Limo Jet

Wnętrze rodem z najlepszych imprezowych limuzyn zostało wyposażone w dziwaczne neony oraz sprzęt nagłaśniający, nieodbiegający poziomem od tych z najlepszych klubów.

Limo Jet

Ten niezwykły wehikuł został przystosowany do przewozu 18 pasażerów! Impreza w takim pojeździe musi być kosmicznym przeżyciem.

Kokpit kierowcy został odpowiednio dostosowany do kierowania takim kolosem. Wyposażony został w kilka kamer, by ułatwić cofanie oraz inne manewry podczas jazdy.

Zmiana opon na letnie już możliwa. Są jednak pewne ograniczeniaZmiana opon na letnie już możliwa. Są jednak pewne ograniczeniaCzytaj dalej

Nie mamy pojęcie, jaką kwotę będzie musiał zapłacić przyszły właściciel, jednak spodziewamy się, że będzie ona bardzo wysoka. Twórcy spędzili nad jego opracowaniem i produkcją przeszło 40 000 godzin, czyli około 4,5 roku.

Następny artykuł