Wypadek Uhryń
Źródło: OSP Łabowa

Nietypowa sytuacja. Osobówką przewozili krowę. Po wypadku uciekli do lasu

Piotr DutkaPiotr Dutka
9 Lipca 2020

Nietypowe sytuacje na polskich drogach są coraz częstszym zjawiskiem. 8 lipca w miejscowości Uhryń w Małopolsce miało miejsce przedziwne zdarzenie. Strażacy zostali zadysponowani do zawieszonego na skarpie samochodu. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że samochód jest pusty a w pobliżu znajduje się krowa

Nietypowy wypadek w Małopolsce. Swoją osobówką przewozili krowę

8 lipca około godziny 12.30 strażacy z OSP Łabowa zostali zadysponowani do nietypowego zdarzenia drogowego w miejscowości Uhryń. Samochód osobowy wypadł z drogi i zawiesił się na jednej ze skarp.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenie okazało się, że samochód jest pusty, a w pobliżu nie ma nikogo, do kogo mógłby należeć uszkodzony pojazd. Okazało się, że w niedalekiej odległości znajduje się krowa.

Wideo - Dramatyczny wypadek. Motocyklista z impetem wjechał w samochód dostawczyWideo - Dramatyczny wypadek. Motocyklista z impetem wjechał w samochód dostawczyCzytaj dalej

Ostatecznie ustalono, że w samochodzie osobowym kierowca auta przewoził krowę, która została odnaleziona w pobliżu, a następnie przebadana i zabrana przez lekarza weterynarii.

Dwie osoby, kierowca oraz pasażer zostały zatrzymane przez policję. Stwierdzono, że wymagają dalszej hospitalizacji. Jak się później okazało obaj mężczyźni to złodzieje, którzy ukradli zwierze z pobliskiego domostwa.

Zobacz także:

1. Kierowco, musisz uważać. Policja otrzymała nowe uprawnienia do kontrolowania zmotoryzowanych

2. Drastyczne podniesienie kwot mandatów zaboli kierowców. Nowe plany rządu

3. Wideo - Rekordowo pijany Polak gonił tramwaje w Pradze. Utknął w jednym z tuneli

Następny artykuł