Wypadek Tarnowskie Góry
Źródło: Gwarek

Zdjęcia - Dramatyczne zdarzenie. Na ruchliwym skrzyżowaniu dziecko wypadło z taksówki

Piotr DutkaPiotr Dutka
9 Czerwca 2020

Do bardzo groźnego incydentu doszło w Tarnowskich Górach a dokładnie w dzielnicy Strzybinica. Na jednym ze skrzyżowań doszło do sceny rodem z koszmaru. Małe dziecko na zakręcie wypadło z samochodu podczas podróży taksówką

Dziecko wypadło z taksówki na zakręcie. O krok od wielkiej tragedii

Do nietypowego a zarazem niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj 8 czerwca na skrzyżowaniu ulic Kościelnej i ks. Płonki w Strzybnicy, w Tarnowskich Górach.

Zdarzenie było bardzo groźne. Na zakręcie jeden z samochodów (taksówka) z impetem wchodzi w zakręt. Nagle otwierają się drzwi i z samochodu wypada maluch. Zaraz potem nadjeżdża samochód dostawczy, którego kierowca w porę zauważył dziecko i w porę wyhamował.

Tarnowskie Góry

Maluch podniósł się i utykając próbował zejść z jezdni. Szybko zainterweniował dorosły, który zabrał dziecko z ruchliwej ulicy.

Tarnowskie Góry

Policja nie otrzymała zgłoszenia, ale natrafiła na nagranie i postanowiła je wyjaśnić we własnym zakresie. Ze swojej strony podjęli działania w tej sprawie i ustalili kierowcę. Kierowca twierdzi, że dziecko jechało w foteliku i miało zapięte pasy-mówi Damian Ciecierski, rzecznik tarnogórskiej policji.

Od lipca zaczną obowiązywać nowe przepisy. 40 tysięcy kierowców może stracić swoje prawo jazdyOd lipca zaczną obowiązywać nowe przepisy. 40 tysięcy kierowców może stracić swoje prawo jazdyCzytaj dalej

Kierowcy ciężko będzie wybronić swoją tezę z zapiętym fotelikiem. Sprawa trafiła już do prokuratury.

Tarnowskie GóryZobacz także:

1. Szokująca decyzja. Wielkie miasto chce zlikwidować policję. Zaskakujący powód

2. Wicepremier podała dokładną datę otwarcia polskich granic. Nieodległy termin zniesienia obostrzeń

3. Nowy podatek dla posiadaczy niemieckich Diesli

Następny artykuł