Granica Państwa
Źródło: zdrogi.pl

Wicepremier podała dokładną datę otwarcia polskich granic. Nieodległy termin zniesienia obostrzeń

Piotr DutkaPiotr Dutka
9 Czerwca 2020

Kwestia otwarcia granic naszego kraju od kilku miesięcy jest jednym z popularniejszych tematów w Polsce. Wicepremier, Jadwiga Emilewicz pełniąca w rządzie rolę ministra rozwoju poinformowała o realnej dacie otwarcia polskich granic


Wicepremier podała dokładną datę otwarcia polskich granic. Już wkrótce powróci komfort podróżowania

Wicepremier Jadwiga Emilewicz w wywiadzie dla portalu Interia przyznała, że aktualnie najważniejszą kwestią jest rozsądne rozmrażanie branży lotniczej, a co za tym idzie otwieranie polskich granic. Oczywiście przyznała, że trzeba to zrobić z dużą dozą rozwagi.

Na ten moment polskie granice są otwarte i można zarówno opuścić, jak i przyjechać do Polski. Musimy się liczyć z okresem przymusowej, 14-dniowej kwarantanny. Wicepremier, pełniąca w rządzie role ministra rozwoju podała bardzo prawdopodobną datę pełnego otwarcia granic, umożliwiają podróżowanie bez obowiązku kwarantanny.

Gwiazda programu ,,Królowe ŻyciaGwiazda programu ,,Królowe Życia" miała bardzo groźny wypadek. Przyznała, że prawie otarła się o śmierćCzytaj dalej

Jadwiga Emilewicz poinformowała, że prace w zakresie otwierania polskich granic są na zaawansowanym etapie. Wicepremier jasno i klarownie nie potwierdziła dokładnej daty, ale podkreśliła, że 30 czerwca wszystkie europejskie granice mają zostać otwarte. Według minister rozwoju nasz kraj nie wyłamie się i nie przedłuży okresu zamknięcia granic poza tę datę.

Zobacz także:

1. BMW uderzyło w drzewo - Kierowca zniknął wraz z tablicami

2. Rząd proponuje poważne ułatwienia dla polskich kierowców. Rewolucyjne zmiany na horyzoncie

3. Ksiądz, który zabił policjanta wymuszając pierwszeństwo, usłyszał karę

Następny artykuł