Wypadek Chicago
Źródło: Wrc.net

Tragiczny wypadek. Radiowóz podczas policyjnego pościgu zabił matkę szóstki dzieci

Piotr DutkaPiotr Dutka
9 Czerwca 2020

Do tragicznego zdarzenia doszło w Chicago, w czasie pościgu za 22-letnim przestępcą. Policyjny radiowóz podczas przejazdu przez jedno ze skrzyżowań z impetem wjechał w jeden z samochodów. W środku znajdowała się 37-letnia kobieta, która wracała po pracy do domu

Koszmarny wypadek w Chicago. Podczas policyjnego pościgu doszło do wielkiej tragedii

Do tragicznego wypadku doszło w Chicago. Kierująca Fordem Explorerem, 37-latka wjechała na skrzyżowanie, mając zielone światło. Gdy już była na samym środku, wjechał w nią policyjny radiowóz.

Młoda kobieta niestety zmarła w szpitalu. Była matką szóstki dzieci. W wyniku poniesionych obrażeń ciała nie udało się jej uratować. W tym tragicznym zdarzeniu wziął udział również inny pojazd stojący na czerwonym świetle. Kierowca oraz dwaj pasażerowie również trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Wicepremier podała dokładną datę otwarcia polskich granic. Nieodległy termin zniesienia obostrzeńWicepremier podała dokładną datę otwarcia polskich granic. Nieodległy termin zniesienia obostrzeńCzytaj dalej

Przestępca, którego goniła policja, został zatrzymany. Mężczyzna już bez policyjnego pościgu na plecach wjechał w przydrożny słup. W ciężkim stanie trafił do jednego ze szpitali.

Zobacz także:

1. Nowy podatek dla posiadaczy niemieckich Diesli

2. Gnał po A4 260 km/h i chwalił się tym w sieci. Policja schwytała go po… ponad roku

3. Gwiazda programu ,,Królowe Życia" miała bardzo groźny wypadek. Przyznała, że prawie otarła się o śmierć

Następny artykuł