Wypadek Quensland
Źródło: zdrogi.pl

Tragiczny wypadek. Czwórka nastolatków zginęła jadąc kradzionym samochodem

Piotr DutkaPiotr Dutka
9 Czerwca 2020

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Townsville w północnym Queensland. Policja, która przybyła na miejsce zdarzenia, zastała koszmarny widok. Samochód osobowy uderzył w słup i został całkowicie zniszczony. W środku podróżowało pięć osób. Cztery zginęły na miejscu

Czworo nastolatków zginęło w koszmarnym wypadku. Ukradli pojazd i rozpoczęli szaleńczą jazdę

Miejscowa policja z Townsville w północnym Queensland została wezwana o godzinie 4:30 do bardzo tragicznego wypadku. Do zdarzenia doszło na rogu Duckworth Street i Bayswater Road, gdzie samochód osobowy uderzył w słup sygnalizacji świetlnej.

Wypadek Queensland

Rzecznik Pogotowia Ratunkowego Queensland przyznała, że jeden z nastolatków, 14-letni chłopiec został przetransportowany do szpitala. Doznał niewielkich obrażeń i jego stan określa się jako stabilny.

Policjanci poinformowali, że pojazd został skradziony z jednego z przedmieść Towsville wcześniej rano. Nie potwierdzono tożsamości wszystkich ofiar, jednak nadinspektor Glen Pointing poinformował, że ofiary mają od 14 do 18 lat. Według niego kierowcą był chłopiec, który jako jedyny przeżył tę wielką katastrofę.

Od lipca zaczną obowiązywać nowe przepisy. 40 tysięcy kierowców może stracić swoje prawo jazdyOd lipca zaczną obowiązywać nowe przepisy. 40 tysięcy kierowców może stracić swoje prawo jazdyCzytaj dalej

Miejscowa policja nadal analizuje oraz bada całą sprawę.

Zobacz także:

1. Prezydent podał szczegóły ,,Bonu Turystycznego". Polacy skorzystają z niego jeszcze w tym roku?

2. Tragiczny wypadek. Radiowóz podczas policyjnego pościgu zabił matkę szóstki dzieci

3. Rewolucyjny sposób na tańsze paliwo. Coraz więcej inicjatyw w całej Polsce

Następny artykuł