Ferrari GTC4 Lusso
Źródło: Motor1

Ciężarówką zniszczył Ferrari swojego szefa. Szokujący powód

Piotr DutkaPiotr Dutka
9 Maja 2020

Stres w pracy, nadgodziny oraz inne problemy życia codziennego mogą kumulować w ludziach uczucie złości i frustrację. Pewien kierowca ciężarowy był wściekły na swojego szefa tak bardzo, że zniszczył jego drogie Ferrari GTC4 Lusso. Powód, przełożony nie był zadowolony z pracy truckera i chciał go zwolnić.

Zniszczył tirem drogi samochód swojego szefa, ponieważ ten chciał go zwolnić

Według redakcji amerykańskiego portalu „Carscoops” rzekomo dotarła do jednego ze świadków zdarzenia, który tak relacjonuje tę nietypową sytuację. Nerwowy kierowca miał zatrudnić się w jednej z firm transportowych z Chicago, zaledwie 4 dni przed incydentem z samochodem szefa. W trakcie kilku dni zdołał jednak zrealizować tylko jeden załadunek, ponieważ stwierdzono, że nie jest on odpowiednią osobą do pracy kierowcy. Chodziło o jego problemy z utrzymaniem stabilności psychicznej.

Ferrari GTC4 LUSSO

Mężczyzna dodatkowo narzekał na fakt, że do pracy otrzymał ciężarówkę z roku 2019 a nie z 2020. Właściciel firmy chciał rozstać się z nim w zgodzie i wypłacił mu całość wynagrodzenia. Jednak takie załatwienie sprawy nie spodobało się kierowcy. Dowiedział się, że zaparkowane przed siedzibą ekskluzywne Ferrari GTC4 Lusso jest własnością szefa.

Wrocław - Samochody, które miały być darem dla szpitali zniszczoneWrocław - Samochody, które miały być darem dla szpitali zniszczoneCzytaj dalej

Uruchomił ciężarówkę i z impetem rozjechał samochód swojego byłego już przełożonego. Zanim właściciel zdążył zareagować, krewki kierowca zabarykadował się w kabinie Tira. Wkrótce Na miejsce zdarzenia została wezwana policja, która aresztowała szaleńca, który spowodował ogromne straty.

Zobacz także:

1. Kierowców czeka rewolucyjna zmiana. Usprawni zakup samochodów

2. Zmiany w płatnościach na autostradach. Świetna informacja na kierowców

3. Obowiązkowe wyposażenie roweru. Wielu cyklistów o nim zapomina. Za jego brak grozi wysoki mandat

Następny artykuł