Mercedes AMG G63
Źródło: Photo by Carlex Design

Mercedes-AMG G63. Specjalna wersja dla sympatyków luksusu i morskiego stylu

Piotr DutkaPiotr Dutka
9 Kwietnia 2020

Nie od dziś wiadomo, że modele Mercedes AMG łączą w sobie luksus oraz niezwykłą wydajność, które cechują pojazdy niemieckiej marki. Podobnie sytuacja ma się w tej specjalnej wersji prosto od studia Carlex Design, które w niewiarygodny sposób spersonalizowało kultowy model Mercedesa AMG G63.

Najnowsza oferta firmy nawiązuje do morskiej wersji modelu AMG G63, znanym pod nazwą G-Yachting Limited Edition. Firma twierdzi, że wersja została stworzona z myślą o entuzjastach prawdziwego luksusu i morskiego stylu życia.

Mercedes AMG G63

Cały projekt został zaprezentowany na Facebooku, gdzie Carlex opublikowało kilka zdjęć zmodyfikowanego egzemplarza. Zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz pojazd wygląda naprawdę imponująco.

Mercedes AMG G63

Jasne biało-szare wnętrze wykończone jasnym drewnem wyglądają obłędnie, powodując niesamowite uczucie. Na kierownicy oraz desce rozdzielczej widoczne są akcenty z jasnobrązowego drewna. Całość imituje wnętrze kajuty i trzeba powiedzieć szczerze, czujemy się prawie jak na luksusowym jachcie.

Wnetrze Mercedes AMG G63

Stworzono również jaśniejszą wersję wyposażenia, w której dominują jasne kolory na czele z bielą. W skali od 1-10 bez wahania dajemy 10!

Wnetrze Mercedes AMG G63

Carlex nie ogłosił jeszcze bazowej ceny tego nieszablonowego pakietu. Ceny zwykłych modeli Mercedesa AMG G63 rozpoczynają się od 600 tysięcy złotych, więc można się spodziewać, że za morski design będzie trzeba słono dopłacić. Pod maską tej morskiej bestii znajduje się silnik V8 z podwójnym turbodoładowaniem, generujący 577 KM.

Następny artykuł