Polak Praga
Źródło: zdrogi.pl

Wideo - Rekordowo pijany Polak gonił tramwaje w Pradze. Utknął w jednym z tuneli

Piotr DutkaPiotr Dutka
8 Lipca 2020

Bardzo negatywną laurkę swoim rodakom na obczyźnie wystawił pewien Polak, który w Pradze urządził sobie szaleńczą przejażdżkę. Kompletnie pijany mężczyzna zszokował lokalnych mieszkańców. Najprawdopodobniej czeka go srogi mandat

Kompletnie pijany Polak gonił praskie tramwaje. Utknął w jednym z tuneli

W ostatnią niedzielę jeden z polskich kierowców postanowił urządzić sobie ostrą zabawę w stolicy Czech, Pradze. Postanowił jeździć po torach kolejowych w jednej z dzielnic, Barrandov. Mężczyzna początkowo jeździł za tramwajem, potem mijał kolejne przystanki, powodując niemałe zdziwienie u lokalnych mieszkańców.

Swój bardzo efektywny rajd zakończył w jednym z tuneli. Gdy mężczyzna znajdował się wewnątrz, jego samochód odmówił posłuszeństwa. Wystrzeliły poduszki powietrzne, a z silnika wylał się olej.

Wideo - Fiatem 500 przeleciał przez rondo. Kierowca miał sporo szczęściaWideo - Fiatem 500 przeleciał przez rondo. Kierowca miał sporo szczęściaCzytaj dalej

Po przyjeździe policji pomysłowy Polak został przebadany alkomatem. Badanie wykazało aż 3 promile w jego krwi. Pojazd z torów został odholowany przez tramwaj. Rozmiary grzywny ma zostać ustalony przez czeski sąd. Spodziewany się nie będzie on jednak zbyt łaskawy.

Zobacz także:

1. Nowy mandat pogrąży polskich kierowców? Nawet 500 złotych dla właścicieli benzyn i Diesla

2. Wideo - Kolumna z prezydentem Dudą jechała pod prąd na wieczór wyborczy

3. Mężczyzna rozjechał swoje sąsiadki, gdy wracały z kościoła

Następny artykuł