Przelot przez rondo Rybnik
Źródło: rybnik com.pl

Wideo - Fiatem 500 przeleciał przez rondo. Kierowca miał sporo szczęścia

Piotr DutkaPiotr Dutka
8 Lipca 2020

Efektowne przeloty przez ronda w ostatnim czasie stały się bardzo popularne. Pamiętny długi lot pijanego mężczyzny w Rąbieniu, czy przykład z Oświęcimia idealnie potwierdzają, że to zjawisko jest bardzo powszechne w naszym kraju. Tym razem do niecodziennego zdarzenia doszło w Rybniku, gdzie przez jedno z tamtejszych rond przefrunął Fiat 500

Kierujący Fiatem 500 dosłownie przeleciał przez rondo. Miał sporo szczęścia

Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło w Rybniku. Biały Fiat 500 z wielką szybkością przeleciał przez rondo Gliwickie, o centymetry omijając rzeźbę żużlowców stojąca na wysepce.

Według policyjnych ustaleń 66-letni kierowca stracił panowanie nad swoim samochodem, przez co przejechał środkiem przez rondo. Mężczyzna uszkodził dwa znaki bezpieczeństwa. Swój rajd zakończył na głazie leżącym na pasie zieleni.

Nowy mandat pogrąży polskich kierowców? Nawet 500 złotych dla właścicieli benzyn i DieslaNowy mandat pogrąży polskich kierowców? Nawet 500 złotych dla właścicieli benzyn i DieslaCzytaj dalej

Wypadek mógłby być zdecydowanie bardziej groźny, gdyby kierowca uderzył w pomnik znajdujący się na rondzie. Kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń.

źródło: rybnik com.pl

Zobacz także:

1. Wideo - Kolumna z prezydentem Dudą jechała pod prąd na wieczór wyborczy

2. Kolejny kierowca pod wpływem amfetaminy rozbił autobus w Warszawie

3. Wideo - Tragiczny wypadek. Autobus komunikacji miejskiej wjechał do jeziora. Zginęło kilkadziesiąt osób

Następny artykuł