Tankowanie Tesli
Źródło: zdrogi.pl

O krok od wielkiej tragedii. Pewna kobieta chciała zatankować Dieslem swoją Tesle

Piotr DutkaPiotr Dutka
8 Lipca 2020

Nietypowe sytuacje związane z kierowcami oraz ich wyczynami bardzo często wykraczają poza obręb drogowy. Kobieta chcąca zatankować swoją Tesle olejem napędowym? To możliwe. Jedno jest pewne, Elon Musk na pewno nie byłby zadowolony z takiej obsługi jego Tesli

Kobieta chciała zatankować swoja Tesle olejem napędowym. O krok od wielkiej tragedii

W USA doszło do bardzo nietypowej sytuacji. Pewna kobieta przyjechała na jedną ze stacji paliw w wiadomym celu. Jako że przyjechała Teslą Model S, powinna zdecydowanie uzupełnić energię ze specjalnego miejsca ładowania przeznaczonego dla samochodów elektrycznych. Postanowiła jednak za wszelką cenę zatankować Diesla.


Po wyjściu z pojazdu przez jakiś czas szukała wlewu paliwa. Widać, że była bardzo zdezorientowana zaistniałą sytuacją. Po kilkudziesięciu sekundach kobieta w końcu znalazła domniemany wlew. Samochód przez całkowitą destrukcją ochroniła wtyczka, która nijak pasuje do końcówki dystrybutora. Po nieudanej operacji kobieta jeszcze przez chwilę usilnie myślała jak zatankować swój pojazd.

Wideo - Fiatem 500 przeleciał przez rondo. Kierowca miał sporo szczęściaWideo - Fiatem 500 przeleciał przez rondo. Kierowca miał sporo szczęściaCzytaj dalej

Ostatecznie jeden z obecnych na stacji benzynowej mężczyzn postanowił przerwać męczarnie kobiety i wyjaśnił jej całą procedurę tankowania jej Tesli Model S. Gdyby kobieta w ostatniej chwili nie zorientowała się, że końcówka węża nie pasuje do wtyczki Tesli, mogło dojść do wielkiej tragedii. Na szczęście skończyło się jedynie na śmiechu, ludzi zgromadzonych na stacji.

Zobacz także:

1. Wideo - Kolumna z prezydentem Dudą jechała pod prąd na wieczór wyborczy

2. Nowy mandat pogrąży polskich kierowców? Nawet 500 złotych dla właścicieli benzyn i Diesla

3. Kolejny kierowca pod wpływem amfetaminy rozbił autobus w Warszawie

Następny artykuł