Wypadek Celebrytka
Źródło: Wypadek Celebrytka

Gwiazda programu ,,Królowe Życia" miała bardzo groźny wypadek. Przyznała, że prawie otarła się o śmierć

Piotr DutkaPiotr Dutka
7 Czerwca 2020

Kilka dni temu, znana i lubiana gwiazda programy ,, Królowe Życia" miała groźnie wyglądający wypadek. Celebrytka przyznała, że dosłownie otarła się o śmierć.

Gwiazda TVN miała bardzo groźny wypadek. Jak sama mówi, prawie otarła się o śmierć


Jedna z gwiazd programu, ,,Królowe Życia" Izabela Macudzińska 2 czerwca miała groźnie wyglądający wypadek. Jak przekazuje celebrytka, prawie otarła się w nim o śmierć. Kobieta uderzyła w uliczną latarnię.

Wypadek Celeb

Kochani 2 dni temu miałam wypadek samochodowy, nie byłam w stanie wcześniej o tym mówić́, bo psychicznie byłam wrakiem człowieka– podkreśliła na Instagramie gwiazda TVN.

Celebrytka dodała również – To, że otarłam się o śmierć, o swoje życie pokazało mi ze jeszcze bardziej doceniam wszystko co mam i kogo mam. Przemęczenie, stresy, wzięły górę i tak to się skończyło. Wyszłam z tego, nie wiem jakim cudem.

Izabela MacudzińskaIzabela Macudzińska

Według fanów całe zdarzenie nie było aż tak dramatyczne. Wielu podkreśla, że była to jedynie stłuczka, a w pojeździe nie pękła nawet szyba.

Tragiczna wizyta w warsztacie. Po nieumiejętnym serwisie drogie, sportowe coupe skończy na złomieTragiczna wizyta w warsztacie. Po nieumiejętnym serwisie drogie, sportowe coupe skończy na złomieCzytaj dalej

Warto podkreślić, że to nie pierwszy wypadek, gwiazdeczki TVN, która ma już na koncie uszkodzenie luksusowego BMW.

Zobacz także:

1. Zdjęcia - Legendarna Syrenka wraca na polskie drogi. Będzie w pełni elektryczna

2. Premier potwierdza. Polska otwiera granice z jednym krajem. Znamy też termin

3. Wideo - 265 km/h Skodą Octavią! Kierowca Mercedesa E55 AMG musiał być w szoku

Następny artykuł