Wypadek Jasło
Źródło: KPP Jasło

Nietrzeźwy kierowca wylądował samochodem na płocie. Z pomocą ruszył mu inny kierowca jeżdżący na podwójnym gazie

Piotr DutkaPiotr Dutka
7 Maja 2020

Alkohol często prowadzi do niebezpiecznych sytuacji drogowych, powodując zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego. Do nietypowej sytuacji doszło w Jaśle, gdzie pijany kierowca zawisł swoim autem na płocie jednej z posesji. Z pomocą ruszył mu inny nietrzeźwy kierowca

Pijany wylądował na płocie jednej z posesji. Pomagał mu inny nietrzeźwy kierowca

Według relacji policji, w niedzielę na ulicy Gądki w Jaśle doszło do nietypowego zdarzenia drogowego. 32-letni kierowca osobowej hondy stracił nad nią panowanie, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie. Auto dosłownie zawisło na płocie.

Po badaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna jest kompletnie pijany. Miał 1.2 promila alkoholu w organizmie.

Policja zatrzymała również 35-letniego kolegę kierowcy hondy. Przyznał się on do jazdy po tej samej ulicy, również pod wpływem alkoholu.

Jechał BMW pod wpływem narkotyków. Okazało się, że to nie wszystkoJechał BMW pod wpływem narkotyków. Okazało się, że to nie wszystkoCzytaj dalej

Funkcjonariusze podają, że 35-latek także jeździł tą ulicą osobowym audi. Po czym przyszedł w rejon miejsca zdarzenia, aby pomóc młodszemu koledze. Podczas kontroli stanu trzeźwości okazało się, że starszy mężczyzna ma w organizmie 1,7 promila alkoholu.

Zobacz także:

1. Nowy Fiat 126p będzie elektryczny? Czy legenda powróci na polskie drogi?

2. Tragiczny wypadek na trasie S8. Zginął kierowca i 11-letnia dziewczynka

3. Skandaliczny wyrok w sprawie okrutnego czynu. Kierowca busa uniknie kary

Następny artykuł