Zdarzenie Sochaczew
Źródło: Sochaczew24.info

Wjechał samochodem do domu. Dwie osoby trafiły do szpitala

Piotr DutkaPiotr Dutka
7 Kwietnia 2020

Do nietypowej, a zarazem niebezpiecznej sytuacji doszło wczoraj w Sochaczewie. W godzinach popołudniowych w centrum miasta, 43-letni kierowca zjechał z drogi, staranował ścianę budynku mieszkalnego i wjechał do środka. Kierowca jak i poszkodowany mieszkaniec domu trafili do szpitala

Nietypowe zdarzenie w centrum Sochaczewa. Dwie osoby trafiły do szpitala

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu w mazowieckim Sochaczewie. Przy skrzyżowaniu ulic, Gawłowskiej z ul. Batalionów Chłopskich, samochód osobowy wjechał do jednego z pobliskich budynków. W wyniku tego wypadku, do szpitala trafiły dwie osoby, kierowca oraz mieszkaniec budynku, którego straż pożarna musiała wydobyć spod osobowego Audi. Kierujący pojazdem był trzeźwy.

Wypadek SochaczewZdarzenie drogowe Sochaczew
Mazowiecka Policja

Obaj mężczyźni trafili do szpitala na niezbędne badania. O całym zdarzeniu zostały poinformowane służby nadzoru budowlanego, które ocenią teraz, czy uszkodzony budynek w przyszłości nie będzie stwarzał zagrożenia życia przebywających w nim osób.

Policja będzie ustalać, jak doszło do tego niezwykle niebezpiecznego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że, z niewiadomych przyczyn, 43-letni kierowca Audi przejechał przez skrzyżowanie, uszkodził ogrodzenie posesji, a po jego sforsowaniu, przebił się do środka budynku mieszkalnego. Kierowany przez niego samochód przygniótł przebywającego w środku 63-latka. Od kierowcy pobrana zostanie krew celem zbadania, czy znajdował się pod wpływem alkoholu, bądź innych środków odurzających.

Następny artykuł