wypadek Kanada
Źródło: Instagram

Wideo - Spektakularny wypadek. Ten kierowca BMW dosłownie oszukał śmierć

Piotr DutkaPiotr Dutka
6 Lipca 2020

W jednym z kanadyjskich miast, a dokładniej w Brampton kamera monitoringu uchwyciła niesamowity wypadek. BMW dachowało w spektakularny sposób. Jeżeli po obejrzeniu tego nagrania nadal będziecie w szoku, to jeszcze bardziej zaskoczy was fakt, że mężczyzna przeżył ten koszmarny wypadek

Spektakularny wypadek w kanadyjskim mieście. Kierowca BMW uszedł z życiem

Do zdarzenia doszło w miejscowości Brampton w Kanadzie. Jedna z kamer monitoringu uchwyciła niesamowity wypadek. Pewien 28-latek przy dużej prędkości wypadł poza drogę. Uderzył w krawężnik, co wywołało efekt podobny do tego znanego z katapult.

Samochód podczas dachowania oraz rolowania uderzył jeszcze w zaparkowany samochód. Pod wpływem uderzenia, tor lotu oraz oś uległy zmianie. Następnie pojazd uderzył w drzewo. Warto podkreślić, że kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń, co może wydawać się niesamowite.

Wideo - Dramatyczny wypadek. Motocyklista z impetem wjechał w samochód dostawczyWideo - Dramatyczny wypadek. Motocyklista z impetem wjechał w samochód dostawczyCzytaj dalej

Co ciekawe, mężczyznę czeka teraz rozprawa sądowa. Chodzi o fakt doprowadzenia do tego wypadku. Policja wykazała, że głównym powodem była nadmierna prędkość.

Zobacz także:

1. Niewyobrażalna tragedia - Kobieta przejechała własne dziecko

2. Wideo - Kolumna z prezydentem Dudą jechała pod prąd na wieczór wyborczy

3. 14-latek ukradł rodzicom samochód i pojechał nad morze

Następny artykuł