Ucieczka BMW
Źródło: Policja

Kierowca BMW podczas szaleńczego rajdu staranował dwa radiowozy. Kilku policjantów trafiło do szpitala

Piotr DutkaPiotr Dutka
6 Lipca 2020

W nocy z 3 na 4 czerwca w Ciechocinku doszło do zdarzenia rodem z filmu akcji. Kierowca BMW podczas szaleńczego rajdu staranował dwa radiowozy. Czterech policjantów trafiło do szpitala. 30-letniemu sprawcy grozi sroga kara

Kierowca BMW uciekał przed policją. Staranował dwa radiowozy

Do zdarzenia rodem z filmu akcji doszło na ulicach jednego z polskich miast. Mowa o Ciechocinku, czyli uzdrowiskowego serca polski. W nocy z 3 na 4 czerwca doszło tam jednak do niebezpiecznego incydentu.

Policjanci z drogówki bezskutecznie próbowali zatrzymać do kontroli drogowej kierowcę, który po zmroku poruszał się bez włączonych świateł. Pomimo sygnałów świetlnych i dźwiękowych, mężczyzna nadal kontynuował ucieczkę w stronę Włocławka.

Policja postanowiła zakończyć szaleńczy pościg i zorganizowała blokadę. Kierujący BMW postanowił ją staranować. W wyniku zderzenia czterech policjantów zostało poszkodowanych i trafiło do szpitala.

Wideo - To co zrobił ten kierowca, przechodzi ludzkie pojęcie. Poważnie naraził życie i zdrowie innych uczestników ruchuWideo - To co zrobił ten kierowca, przechodzi ludzkie pojęcie. Poważnie naraził życie i zdrowie innych uczestników ruchuCzytaj dalej


Kierowca okazał się 30-latek, mieszkający w Ciechocinku. W chwili zatrzymania był trzeźwy, ale pobrano od niego krew, która wykaże, czy był pod wpływem środków psychoaktywnych. Za wiele wykroczeń grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także:

1. Wideo - Kolumna z prezydentem Dudą jechała pod prąd na wieczór wyborczy

2. Wielka gwiazda telewizji z poważnym aktem oskarżenia. Chodzi o wypadek po alkoholu. Grozi jej surowa kara

3. Żandarmeria wojskowa z nowymi uprawnieniami. Kierowcy powinni zacząć się ich obawiać

Następny artykuł