Wypadek Radom
Źródło: stopcham polskie

Wideo - Koszmarny wypadek. Motocyklista został dosłownie wyrzucony w powietrze

Piotr DutkaPiotr Dutka
6 Czerwca 2020

Skupienie oraz odpowiednia obserwacja otoczenia jest bardzo ważna podczas jazdy samochodem. Do bardzo groźnego wypadku doszło miesiąc temu w Radomiu. Głównym poszkodowanym był motocyklista, który postanowił zatrzymać się przed przejściem dla pieszych, by przepuścić czekających ludzi. Wjechał w niego inny kierowca.

Koszmarny wypadek w Radomiu. Motocyklista został dosłownie wystrzelony w powietrze

Do bardzo groźnej sytuacji doszło miesiąc temu w Radomiu. Przed jednym z przejść dla pieszych zatrzymał się motocyklista. Chciał przepuścić czekających na nim ludzi. Wkrótce doszło do dramatycznego incydentu.

Po chwili w tył motocykla wjechała osóbka. Wskutek mocnego uderzenia motocyklista dosłownie wyleciał w powietrze i trafił na maskę samochodu.

Premier potwierdza. Polska otwiera granice z jednym krajem. Znamy też terminPremier potwierdza. Polska otwiera granice z jednym krajem. Znamy też terminCzytaj dalej

Na szczęście, kierujący jednośladem był przytomny, wstał o własnych siłach i nie doznał większych obrażeń. Wkrótce po rannego motocyklistę przyjechała karetka pogotowia, która zabrała go do radomskiego szpitala.

Zobacz także:

1. Wideo - 265 km/h Skodą Octavią! Kierowca Mercedesa E55 AMG musiał być w szoku

2. Kupił używany samochód na aukcji. To co znalazł w środku, szokuje. Gigantyczna wartość znaleziska

3. Rząd proponuje poważne ułatwienia dla polskich kierowców. Rewolucyjne zmiany na horyzoncie

Następny artykuł