Policja
Źródło: zdrogi.pl

Wideo - Koszmarny wypadek. Młody kierowca potrącił pieszego, a następnie wjechał w inne auto

Piotr DutkaPiotr Dutka
6 Czerwca 2020

Brawura oraz brak wyobraźni są głównymi powodami tragicznych wypadków na polskich drogach. Pewien młody gliwiczanin postanowił na chwilę wyłączyć myślenie i popisał się straszną głupotą. Potrącił pieszego, a następnie wjechał w zaparkowany samochód

Koszmarny incydent w Gliwicach. Młody mężczyzna potrącił pieszego a następnie wjechał w zaparkowany samochód

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło miesiąc temu w Gliwicach. Kierujący samochodem marki Audi, 25-letni gliwiczanin jeździł po ulicach miastach w brawurowy sposób. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i spowodował poważne niebezpieczeństwo dla innych uczestników ruchu.


Młody mężczyzna z impetem wjechał na chodnik i potrącił 42-latka. Następnie wjechał on w zaparkowany samochód. Siła uderzenia była tak duża, że zaparkowany na chodniku opel corsa uszkodził pobliską latarnię.

Wideo - Koszmarny wypadek. Motocyklista został dosłownie wyrzucony w powietrzeWideo - Koszmarny wypadek. Motocyklista został dosłownie wyrzucony w powietrzeCzytaj dalej

Poszkodowany pieszy z licznymi obrażeniami ciała trafił do gliwickiego szpitala. Poniższe nagranie pokazuje, że brawurowa jazda może mieć tragiczne konsekwencje.

Zobacz także:

1. Premier potwierdza. Polska otwiera granice z jednym krajem. Znamy też termin

2. Wideo - 265 km/h Skodą Octavią! Kierowca Mercedesa E55 AMG musiał być w szoku

3. Tragiczna wizyta w warsztacie. Po nieumiejętnym serwisie drogie, sportowe coupe skończy na złomie

Następny artykuł