Corvette C8
Źródło: Autobild

Tragiczna wizyta w warsztacie. Po nieumiejętnym serwisie drogie, sportowe coupe skończy na złomie

Piotr DutkaPiotr Dutka
6 Czerwca 2020

Prawdziwy koszmar przeżył właściciel super sportowego Chevroleta Corvette C8. Przyjechał nim do warsztatu, by przeprowadzić niezbędny serwis. Na jego nieszczęście po tej wizycie, auto nadaje się na złom. Wszystko przez nieumiejętną obsługę mechaników pracujących w serwisie

Nieszczęśliwa wizyta w serwisie. Super sportowy samochód totalnie zniszczony przez niekompetencje mechaników

Pewien Amerykanin z Florydy do końca życia nie zapomni dnia, w którym oddał swoje nowe auto do jednego z serwisów. Chwilę po zdaniu kluczyków, ze sportowego Chevroleta pozostała jedynie kupa złomu. Wszystko przez niekompetencję pracowników warsztatu, którzy nieumiejętnie zabrali się za serwis samochodu.

Głównym powodem zniszczenia super drogiego samochodu był fakt, że został on źle zamocowany na podnośniku, w następstwie czego z niego spadł. Na zdjęciach widać, że przednie koła pojazdu nadal wiszą w powietrzu, a tylna część Corvette leży już na podłożu.

Instrukcja

Pojazd ma zniszczony nie tylko przód, ale również boki. Zdaniem właściciela auto jest tak bardzo uszkodzone, że należy orzec stratę całkowitą. Sfrustrowany mężczyzna pokazał instrukcje Corvette C8, na której dokładnie widać punkty mocowania podnośnika.

Instrukcja

Widać również miejsca, w których nie można tego robić. Poszkodowany apeluje do innych posiadaczy Corvette, aby Ci dokładnie sprawdzili, czy w serwisie, do którego oddają swój samochód na pewno wiedzą, jak obchodzić się z tym modelem.

Wideo - Koszmarny wypadek. Motocyklista został dosłownie wyrzucony w powietrzeWideo - Koszmarny wypadek. Motocyklista został dosłownie wyrzucony w powietrzeCzytaj dalej

Nie wiadomo jaki los czeka zniszczony pojazd. Możliwe że zostanie sprzedany za niską cenę i zostanie odrestaurowany. Właściciel nie chce już bazowej wersji C8. Napisał, że odbył już rozmowy z szefami GM i poprosił o rezerwacje Chevroleta Corvette Z06, którego premiera będzie mieć miejsce w 2021 roku.

Zobacz także:

1. Zdjęcia - Legendarna Syrenka wraca na polskie drogi. Będzie w pełni elektryczna

2. Wideo - 265 km/h Skodą Octavią! Kierowca Mercedesa E55 AMG musiał być w szoku

3. Lepiej miej oko na skrzynkę pocztową. Mnóstwo Polaków dostało niepokojący list od Poczty Polskiej

Następny artykuł