USA Policja
Źródło: zdrogi.pl

Kupił używany samochód na aukcji. To co znalazł w środku, szokuje. Gigantyczna wartość znaleziska

Piotr DutkaPiotr Dutka
6 Czerwca 2020

Pewien Amerykanin do końca swojego życia nie zapomni zakupu samochodu, na jednej z lokalnych aukcji. Mieszkaniec Teksasu kupił sobie używany wózek i wszedł w posiadanie nie tylko auta, ale również dodatkowych pakunków. Jak się potem okazało wartych fortunę.


Nietypowy zakup samochodu przez pewnego Amerykanina. Szokujące znalezisko wewnątrz wozu

Do tej niezwykle ciekawej i nietypowej sytuacji doszło w USA, a dokładniej w stanie Teksas w miejscowości Laredo. Jeden z mieszkańców wygrał licytację jednego z używanych samochodów. Po odbiorze kluczyków oraz załatwieniu formalności postanowił stestować nowy zakup.

Laredo

Podczas przejażdżki odkrył coś interesującego. W jednym ze schowków znajdowało się niezwykłe znalezisko. Dokładniej siedemnaście paczuszek z kokainą. Kierowca natychmiast wezwał lokalną policję.

Premier potwierdza. Polska otwiera granice z jednym krajem. Znamy też terminPremier potwierdza. Polska otwiera granice z jednym krajem. Znamy też terminCzytaj dalej

Funkcjonariusze z pomocą specjalnie wytresowanych psów, odkryli kolejne schowki a co za tym idzie kolejne paczki z narkotykami. Według szacunków mundurowych wartość zabezpieczonego towaru ma wynosić około 850 tysięcy dolarów. W przeliczeniu na złotówki daje to niebagatelną sumę 3,3 miliona złotych.

Zobacz także:

1. Premier potwierdza. Polska otwiera granice z jednym krajem. Znamy też termin

2. Tajemniczy wypadek. Piekielnie drogi McLaren rozbił się na prostej drodze

3. Wideo - 265 km/h Skodą Octavią! Kierowca Mercedesa E55 AMG musiał być w szoku

Następny artykuł