Policja
Źródło: zdrogi.pl

Tragiczny wypadek. Mężczyzna śmiertelnie potrącił swojego synka przed własnym domem

Piotr DutkaPiotr Dutka
6 Maja 2020

Wstrząsająca tragedia miała miejsce na jednej posesji w powiecie otwockim. W piątek 1 maja doszło tam do potrącenia 1,5 rocznego chłopca, przez 42-letniego ojca. Bezpośrednią przyczyną śmierci dziecka był uraz głowy

Nieszcześliwy wypadek. Ojciec śmiertelnie potracił swojego 1.5 rocznego synka

Prawdziwy dramat rodziny rozegrał się w piątek 1 maja w godzinach popołudniowych, gdy 42-letni mężczyzna wracał do domu z pracy. Wjeżdżając przez bramę na swoją posesję, śmiertelnie potrącił swojego 1,5 rocznego synka. Niektóre źródła podają, że zdarzenie miało miejsce w momencie, nie gdy ojciec wracał z pracy, lecz w trakcie sprzątania swojego samochodu. Mężczyzna był trzeźwy.

Śledczy nie ujawnili zbyt wielu szczegółów tej tragedii. Przesłuchano wszystkich świadków. Według oficjalnych informacji dziecko zginęło na miejscu z powodu obrażeń głowy.

Nietrzeźwy kierowca zaatakował nożami policjantów. Grozi mu sroga karaNietrzeźwy kierowca zaatakował nożami policjantów. Grozi mu sroga karaCzytaj dalej

Prokuratura w tej chwili prowadzi śledztwo w sprawie spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym – poinformował Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa – Praga, prokurator Marcin Saduś. Ojcu grozi nawet 8 lat więzienia. Według portalu TVP info, w przypadku nieszczęśliwego wypadku sąd może odstąpić od wymierzenia kary.

Zobacz także:

1. Wyciekły zdjęcia dokumentów kierowców zatrzymanych przez warszawską drogówkę

2. Rowerzyści postrachem dróg? Niepokojące statystyki

3. Nie chciał przejechać psa, który wybiegł na drogę. Wjechał w drzewo drogim audi

Następny artykuł