Auto Bez felgi
Źródło: zdrogi.pl

Szokująca kontrola policyjna. Jechał na samej feldze. Grozi mu spora odsiadka

Piotr DutkaPiotr Dutka
5 Czerwca 2020

Policjanci z Olsztyna kilka dni temu byli świadkami niecodziennego zdarzenia. Zatrzymali kierowcę, który jechał swoim samochodem na samej feldze. Miał on na sumieniu jeszcze inne wykroczenia, co sprawia, że czeka go kara więzienia

Jechał na gołej feldze. Nietypowa interwencja policyjna

Do zatrzymania podejrzanego pojazdu doszło na ulicy Browarnej w Olsztynie. Jedna z opon w Oplu Astra uległa poważnemu uszkodzeniu, jednak fakt ten w żaden sposób nie wpłynął na reakcję kierowcy, który kontynuował swoją podróż. Nie wstrzymał jej nawet wtedy, gdy guma wsunęła się z felgi.

W centrum miasta trafił jednak na policyjny patrol, który szybko zatrzymał podejrzany pojazd. Kierowca próbował tłumaczyć funkcjonariuszom, że planuje wkrótce wymienić opony wraz z aluminiową felgą, dlatego nie szkoda mu tej uszkodzonej.

Rząd proponuje poważne ułatwienia dla polskich kierowców. Rewolucyjne zmiany na horyzoncieRząd proponuje poważne ułatwienia dla polskich kierowców. Rewolucyjne zmiany na horyzoncieCzytaj dalej

Co ciekawe, okazało się, że kierujący 47-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Dodatkowo badanie alkomatem wykazało obecność 2 promilu alkoholu w jego krwi. Za swoje wykroczenia, nieodpowiedzialny mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także:

1. Szokująca kontrola trzeźwości. Rekordzista nie był w stanie dmuchać w alkomat

2. Wideo - Nietypowa interwencja policji. Pijany kierowca na oczach policjantów wyłamał koło w swoim samochodzie

3. Unia Europejska ponagla producentów aut w kwestii obniżania emisji CO2. Grożą im wysokie kary

Następny artykuł