Wypadek Rosja
Źródło: Youtube

Wideo - Tragiczny wypadek. TIR z impetem zmiótł z drogi cztery samochody

Piotr DutkaPiotr Dutka
3 Lipca 2020

Do koszmarnego wypadku doszło na jednej z rosyjskich autostrad. Mowa o jednej z dróg w obwodzie czelabińskim, gdzie rozpędzona ciężarówka z impetem wjechała w stojące w korku samochody, a następnie kompletnie je zmiażdżyła.

Koszmary wypadek. Ciężarówka zmiażdżyła cztery samochody

Do tego niezwykle przerażającego i zarazem tragicznego wypadku doszło na autostradzie M5 w pobliżu miasteczka Katav - Ivanosk. To koszmarne zdarzenie pozbawiło życia dwie osoby, a siedem zostało rannych. Całą sytuację zarejestrowała kamera drogowego monitoringu.

Siła z jaką TIR wjechał w samochody, była tak duża, że druga ciężarówka, którą w momencie uderzenia dzieliły cztery auta, została przepchnięta kilka metrów.

Wideo - Kolumna z prezydentem Dudą jechała pod prąd na wieczór wyborczyWideo - Kolumna z prezydentem Dudą jechała pod prąd na wieczór wyborczyCzytaj dalej

Policja oraz prokuratura działające na miejscu zdarzenia zgodnie orzekli, że 36-latek kierujący TIR-em robił wszystko, co w jego mocy, by zatrzymać pojazd. Okazało się, że doszło do poważnej awarii całego układu hamulcowego. Szczegóły tego tragicznego wypadku bada rosyjska prokuratura.

Zobacz także:

1. Wielka gwiazda telewizji z poważnym aktem oskarżenia. Chodzi o wypadek po alkoholu. Grozi jej surowa kara

2. Tragedia na Podhalu. 28-latek zastrzelony przez policjanta. Miał zostać ojcem

3. Policjant uciekał z miejsca wypadku. Wymijając wypadek strażaków, znów zaliczył stłuczkę

Następny artykuł