Policja
Źródło: zdrogi.pl

Obrzydliwy gwałt na nastolatce. Policja szuka sprawcy i prosi o pomoc w identyfikacji

Piotr DutkaPiotr Dutka
3 Lipca 2020

Zamaskowany mężczyzna dopuścił się okropnego czynu. Brutalnie zgwałcił nastolatkę na jednym z gorzowskich osiedli Dolinki. Sprawa została nagłośniona na Facebooku. Gwałciciel po tym haniebnym czynie groził dziewczynie śmiercią. Policja rozpoczęła poszukiwania sprawcy

Obrzydliwy gwałt na nastolatce. Policja szuka sprawcy

Do tego okropnego zdarzenia doszło w czwartek 25 czerwca, około godziny 17 na osiedlu Dolinki. Przy jedynym z bloków została napadnięta i zgwałcona 16- letnia dziewczyna-informuje gazeta lubuska. Nie ujawniono jednak szczegółów sprawy ze względu na dobro osoby pokrzywdzonej.

Wiadomo, że gwałciciel w momencie popełnienia przestępstwa był ubrany na czarno, a na twarzy miał maskę. Jest on szczupłym, wysokim mężczyzną mającym krótkie włosy. Ma około 30 lat.

Według gazety lubuskiej sprawca miał grozić nastolatce. Zatkał jej usta szmatą i zaciągnął w krzaki. Tam doszło do brutalnego gwałtu.

Wideo - Dramatyczny wypadek. Dzieciaki na skuterze wjechały wprost pod rozpędzony samochódWideo - Dramatyczny wypadek. Dzieciaki na skuterze wjechały wprost pod rozpędzony samochódCzytaj dalej

Sprawca nie został jeszcze zidentyfikowany i do tej pory chodzi na wolności. Ofiara została przesłuchana w tej sprawie przed sądem.

Zobacz także;

1. Wielka gwiazda telewizji z poważnym aktem oskarżenia. Chodzi o wypadek po alkoholu. Grozi jej surowa kara

2. Wideo - Kolumna z prezydentem Dudą jechała pod prąd na wieczór wyborczy

3. Żandarmeria wojskowa z nowymi uprawnieniami. Kierowcy powinni zacząć się ich obawiać

Następny artykuł