Policja
Źródło: zdrogi.pl

Groźny wypadek. Kobieta wjechała do stawu koło Sulechowa. Samochód zatonął

Piotr DutkaPiotr Dutka
3 Lipca 2020

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło dziś, 3 lipca między Sulechowem a miejscowością Kije w województwie lubuskim. Kobieta wjechała swoim samochodem prosto do stawu. Samochód zatonął. Na miejscu działają strażacy, którzy będą wyciągać auto ze zbiornika wodnego

Kobieta wjechała do stawu. Samochód zatonął. Na miejscu pracują strażacy oraz policja

Według informacji przekazanych przez portal pościgi.pl kobieta jechała drogą między Sulechowem a Kijami. Nie wiadomo co spowodowało to, że kobieta nagle zjechała z drogi i wpadła do pobliskiego stawu.

Na pomoc szybko ruszyli świadkowie zdarzenia, którzy byli na miejscu. Pomogli oni wydostać się kobiecie z tonącego samochodu. Po chwili pojazd całkowicie zatonął. Na miejscu bardzo szybko pojawiły się odpowiednie służby.

Dramatyczny wypadek. Autobus zderzył się z dwiema ciężarówkami. Kilkadziesiąt osób zostało rannychDramatyczny wypadek. Autobus zderzył się z dwiema ciężarówkami. Kilkadziesiąt osób zostało rannychCzytaj dalej

Przyczyny tego wypadku nie są jeszcze zdane -poinformował portal pościgi.pl, młodszy aspirant Marcin Ruciński, rzecznik świebodzińskiej policji. Kobieta trafiła pod opiekę pogotowia ratunkowego. Strażacy będą natomiast wyciągać samochód ze zbiornika wodnego.

Zobacz także:

1. Wielka gwiazda telewizji z poważnym aktem oskarżenia. Chodzi o wypadek po alkoholu. Grozi jej surowa kara

2. Policjant uciekał z miejsca wypadku. Wymijając wypadek strażaków, znów zaliczył stłuczkę

3. Wideo - Kolumna z prezydentem Dudą jechała pod prąd na wieczór wyborczy

Następny artykuł