Wypadek Buffalo
Źródło: Wrc.net

Wideo - Tragiczne zdarzenie. Terenówka z impetem wjechała w grupkę policjantów

Piotr DutkaPiotr Dutka
3 Czerwca 2020

Zamieszki na ulicach amerykańskich spowodowane śmiercią czarnoskórego obywatela powoli wymykają się spoza kontroli. Spalone samochody, zdemolowane domy oraz pomniki to nieliczne z przykładów aktów wandalizmu, które mają miejsce za oceanem. Donald Trump zapowiedział stanowcze kroki mające na celu stabilizację sytuacji.

Samochód terenowy wjechał w grupę policjantów. Wszystko z powodu śmierci czarnoskórego obywatela. Zamieszki na ulicach amerykańskich miast

W Buffalo w stanie Nowy York doszło do tragicznego zdarzenia. Samochód terenowy z impetem wjechał w grupę interweniujących policjantów. Wskutek zdarzenia rannych zostało dwóch funkcjonariuszy.

Do tego kuriozalnego zdarzenia doszło podczas policyjnej interwencji. Mundurowi rozpraszali protestujący tłum za pomocą pałek oraz gazu łzawiącego.

W samochodzie terenowym znajdowały się dwie osoby. Obie zostały postrzelone podczas zatrzymania. Dwóch policjantów, którzy ucierpieli w wyniku całego zdarzenia, trafiło do szpitala.

Wideo - Salon Mercedesa ofiarą „demonstracji” w OaklandWideo - Salon Mercedesa ofiarą „demonstracji” w OaklandCzytaj dalej

Poniższe nagranie przedstawia skalę zdarzenia. Pokazuje również, że sytuacja w USA nie jest zbyt kolorowa.

Zobacz także:

1. Kluczowe zmiany w rejestrowaniu samochodów. Wielka rewolucja dla polskich kierowców

2. Wideo - Czołowe zderzenie podczas ucieczki przed policją

3. Wideo - Szokujące sceny w amerykańskich miastach. Radiowozy demolowane przez demonstrantów

Następny artykuł