Audi RS7
Źródło: ABT Studio

Wybitny tuning Audi RS7 Sportback. Ta bestia ma 740 koni!

Piotr DutkaPiotr Dutka
3 Kwietnia 2020

Super sportowa, wręcz agresywna sylwetka oraz wyraziste linie podkreślają, że mamy do czynienia z iście ekscytującym pojazdem. Audi RS7 Sportsback w momencie swojego debiutu rozkochało w sobie miliony fanów na całym globie. Studio ABT poszło o krok dalej, modyfikując model tak by ten uzależniał samym wyglądem

ABT Sportsline opracowało kompleksową transformację, tworząc z Audi RS7 prawdziwe dzieło sztuki

Rezultatem pracy firmy ABT jest zmodyfikowana Audi RS7 Sportsback, która po prostu oszałamia swoim wyglądem. Zmodyfikowano praktycznie wszystko, od układu wydechowego, przez zawieszenie i koła, kończąc na wnętrzu. Wszystko, żeby ta piękna bestia pasowała do Twojej osobowości w 100 procentach.

Audi RS7-R Za bonusowe 140 KM i 120 Nm momentu obrotowego (uzyskanego dzięki nowej turbosprężarce i intercoolerowi) odpowiada nowy, specjalny zestaw ABT Power. Żeby w pełni wydobyć moc wprowadzonych zmian, zawieszenie zostało wyposażone w nowe sprężyny o regulowanej wysokości, dodano również bardziej sportowe stabilizatory.

Audi RS7-R

Audi RS7-R ma pod maską piekielnie mocny silnik V8 o pojemności 4 litrów. Motor wytwarza 730 KM oraz 920 Nm momentu obrotowego. Prawdziwy potwór w skórze prawdziwej piękności.

Audi RS7-R

Silnik to nie jedyna z licznych modyfikacji. Samochód może zostać wyposażony w nowe felgi, nawet 22-calowe. Jedną ze zmian jest również poczwórny układ wydechowy.

Modyfikacje są widoczne, również w innych aspektach. Nowe części dostrzeżemy z każdej strony samochodu. Zmianom uległy, przednia maska i zderzak, boczne listwy progowe oraz otwory wentylacyjne, a także tylny dyfuzor i spoiler.

Audi RS7-R

Gruntowne zmiany nie ominęły również wnętrza, które zostało kompleksowo zmodernizowane. W środku pojazdu znajdziemy elementy z włókna węglowego, które nadają mu niezwykły wygląd.

Audi RS7-RWarto podkreślić, że tylko 125 egzemplarzy zostanie zmodyfikowanych do wersji RS7-R. No cóż, wielka szkoda.

Następny artykuł