Bernie Ecclestone wraz z żoną Fabianną
Źródło: Sport Interia

Wiek nie ma żadnego znaczenia. 89-letni Bernie Ecclestone zostanie ojcem

Piotr DutkaPiotr Dutka
3 Kwietnia 2020

Jak donoszą światowe media, były szef Formuły 1, Bernie Ecclestone znany m.in. ze swojej ekscentryczności, zostanie ojcem po raz czwarty. To będzie chłopiec-potwierdziła żona miliardera

Mimo 89 lat Bernie Ecclestone znów zostanie ojcem

Jak widać, wiek nie ma żadnego znaczenia. Brytyjski miliarder, a zarazem były szef Formuły 1, Bernie Ecclestone, nie przejmuje się swoim wiekiem. Wkrótce po raz czwarty zostanie ojcem. Wraz z żoną, 45 lat młodszą Fabianną spodziewają się synka.

Informacja pojawiła się w czwartek na Sport 1 i początkowo dla wielu osób był to zwykły primaaprilisowy żart. Jednak sam zainteresowany w rozmowie ze szwajcarska gazetą Blick oficjalnie potwierdził medialne doniesienia. „Tak, latem będzie już z nami. Mam nadzieję, że wkrótce nauczy się grać w backgammona, zanim jego tata skończy 100 lat” – powiedział Bernie Ecclestone.

Bernie Eccleston wraz z małżonką

Bernie Ecclestone zostanie tatą po raz czwarty. Do tej pory Brytyjczyk mógł się pochwalić trzema córkami, teraz przyszła kolej na syna. Pierwsza żona Ivy dała mu córkę Deborah, natomiast druga żona Slavica, z którą był żonaty przez ponad 28 lat, urodziła mu córki Petrę oraz Tamarę.

89-letni miliarder cały czas jest u boku ukochanej. Mieszkają w brazylijskim Sao Paulo, gdzie Brytyjczyk kupił prywatną plantację kawy.

Bernie Ecclestone urodził się 28 października 1930 roku. W roku 1970 na dobre rozpoczął przejmowanie władzy w Formule 1, a także sprzedawać prawa telewizyjne do tego sportu. Ostatecznie w 2017 r. odsprzedał prawa do F1 amerykańskiej firmie Liberty Media za niebagatelną sumę 4,6 miliarda dolarów.

Następny artykuł