Wypadek Motocyklista
Źródło: Youtube

Wideo-Tragiczna ucieczka przed policją. Motocyklista z impetem uderzył w taksówkę

Piotr DutkaPiotr Dutka
2 Lipca 2020

Do bardzo nietypowej, a zarazem niebezpiecznej sytuacji doszło w Legnicy. Policjanci chcieli skontrolować pewnego motocyklistę. Ten jednak kompletnie olał polecenia funkcjonariuszy i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli w pościg, który zakończył się koszmarnym wypadkiem.


Uciekał przed policją. Spowodował groźny wypadek

Do policyjnego pościgu doszło w Legnicy. Cała sytuacja rozgrywała się w centrum miasta, gdzie jest bardzo dużo przejść dla pieszych oraz skrzyżowań. Swój szaleńczy rajd, motocyklista zakończył właśnie na jednym z przejść dla pieszych.

W pewnym momecie samochód marki Mercedes ustąpił pierwszeństwa kobiecie przechodzącej przez pasy. Na tył samochodu z impetem najechał motocyklista. Mężczyzna bardzo boleśnie przekonał się, że ucieczka przed policją bywa nieopłacalna. O sporej dozie szczęścia może mówić również kobieta, ponieważ po zderzeniu motocykl poleciał w jej stronę.

Policja, która była tuż za motocyklem bardzo szybko wezwała służby ratunkowe, aby poszkodowanemu motocykliście udzielono pierwszej pomocy. Nie doznał on żadnych poważniejszych obrażeń, przez co bardzo szybko trafił do policyjnego aresztu.

Wiemy gdzie powędrują wozy strażackie za najwyższą frekwencjęWiemy gdzie powędrują wozy strażackie za najwyższą frekwencjęCzytaj dalej

Jak się później okazało, mężczyzna miał dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Zobacz także:

1. Wielka gwiazda telewizji z poważnym aktem oskarżenia. Chodzi o wypadek po alkoholu. Grozi jej surowa kara

2. Kierowca Lamborghini srogo przesadził. Zaparkował swój samochód na dwóch miejscach dla niepełnosprawnych

3. Wideo - Kolumna z prezydentem Dudą jechała pod prąd na wieczór wyborczy

Następny artykuł