Skuter Rosja
Źródło: WRC.net

Wideo - Dramatyczny wypadek. Dzieciaki na skuterze wjechały wprost pod rozpędzony samochód

Piotr DutkaPiotr Dutka
2 Lipca 2020

Wiek młodzieńczy rządzi się swoimi prawami. Czasami w połączeniu z motorem prowadzi do niebezpiecznych sytuacji na drogach. Nieodpowiedzialność oraz głupota może spowodować naprawdę poważny wypadek. Tak było w tym przypadku gdzie przez nieznajomość przepisów dwójka dzieciaków wpadła pod rozpędzony samochód.

Dwójka chłopców wpadła pod rozpędzony samochód. Powodem brak znajomości przepisów

Poniższe nagranie pochodzi z Rosji i będzie idealnym przykładem tego, że wiek młodzieńczy rządzi się swoimi prawami. Nieznajomość przepisów ruchu drogowego potęguje niebezpieczeństwo dla innych uczestników ruchu drogowego.

Skręt w prawo na czteropasmowej drodze wydaje się bardzo głupim pomysłem. I niestety takim się okazał. Ruchliwa droga szybkiego ruchu boleśnie zweryfikowała dwójkę młodych chłopców.

Wideo-Tragiczna ucieczka przed policją. Motocyklista z impetem uderzył w taksówkęWideo-Tragiczna ucieczka przed policją. Motocyklista z impetem uderzył w taksówkęCzytaj dalej

Wybór okazał się bardzo bolesny. W dwójkę na skuterze wjechał bowiem rozpędzony samochód. Cała sytuacja mogła być zdecydowanie bardziej tragiczna niż nabycie kilku złamań oraz stłuczeń.

Zobacz także:

1. Wielka gwiazda telewizji z poważnym aktem oskarżenia. Chodzi o wypadek po alkoholu. Grozi jej surowa kara

2. Wideo - Kolumna z prezydentem Dudą jechała pod prąd na wieczór wyborczy

3. Od 1 lipca w życie wchodzą nowe przepisy. Warto je znać, aby uniknąć niepotrzebnych problemów

Następny artykuł