Tesla Model 3
Źródło: Photo by Tesla

Pomyłka roku. Ojciec z synem przez przypadek kupili kilkadziesiąt Tesli. Cena za zakupy jest niesamowita

Piotr DutkaPiotr Dutka
2 Lipca 2020

Funkcjonowanie w internecie nie jest dla wszystkich takie proste. Czasami człowiek może zagubić się gąszczu informacji, systemów bądź zawiłych treści. Dla jednych sieć jest bardzo intuicyjna, dla drugich wręcz przeciwnie, może przysparzać wielu problemów

Gigantyczne zakupy. Ojciec z synem zakupili kilkadziesiąt Tesli przez pomyłkę

Do bardzo nietypowej sytuacji doszło w Niemczech. O tym, że internet może przysporzyć multum problemów przekonało się dwóch Niemców, ojciec i syn. Zamówili oni Teslę Model 3 aż 28 razy. Idea zakupu została podparta faktem, że na każde elektryczne auto można otrzymać sporą dopłatę. Mowa o 9 tys. euro, jeśli wartość auta nie przekracza 40 tys. euro.

Podczas konfiguracji oraz po wypełnieniu wszelkich niezbędnych informacji w katalogu, ojciec z synem postanowili wcisnąć magiczny przycisk, POTWIERDŹ. Nie otrzymali jednak potwierdzenia dokonanej transakcji i postanowili powtarzać daną czynność do skutku. Później okazało się, że każde kolejne kliknięcie oznaczało następny zakup.

Finalnie obaj panowie zamówili aż 28 samochodów marki Tesla. Każdy z Modeli 3 w specyfikacji Long Range kosztował 52 tys. euro za sztukę, więc kwota transakcji wyniosła ponad 6.5 mln złotych.

Wielka gwiazda telewizji z poważnym aktem oskarżenia. Chodzi o wypadek po alkoholu. Grozi jej surowa karaWielka gwiazda telewizji z poważnym aktem oskarżenia. Chodzi o wypadek po alkoholu. Grozi jej surowa karaCzytaj dalej

Finał całej sytuacji jest jednak pozytywny. Na szczęście 27 przypadkowych zamówień udało się anulować. Zwrócone zostały nawet depozyty potwierdzające zamówienie w wysokości 100 euro za każdy samochód – łącznie 2700 euro.

Zobacz także:

1. Wideo - Kolumna z prezydentem Dudą jechała pod prąd na wieczór wyborczy

2. Żandarmeria wojskowa z nowymi uprawnieniami. Kierowcy powinni zacząć się ich obawiać

3. Policjant uciekał z miejsca wypadku. Wymijając wypadek strażaków, znów zaliczył stłuczkę

Następny artykuł