USA Protesty
Źródło: WRC.net

Wideo - Szokujące sceny w amerykańskich miastach. Radiowozy demolowane przez demonstrantów

Piotr DutkaPiotr Dutka
2 Czerwca 2020

Od kilku dni trwają zamieszki w amerykańskich miastach. Jednym z głównych celów demonstrantów stały się policyjne radiowozy. Spora część z nich w wyniku licznych aktów wandalizmu została trwale uszkodzona. Szokujące obrazki z amerykańskich miast. Sytuacja wymyka się spod kontroli.

Porzucone radiowozy zdemolowane przez demonstrantów. Szokuje skala zdarzenia

Liczne, uszkodzone radiowozy, zdemolowane samochody są obrazem amerykańskich ulic w ostatnich dniach. Wiele pojazdów zostało porzuconych przez policjantów podczas ataków, które w ostatnich dniach przybrały na sile. Wybite szyby, zniszczona karoseria to teraz smutna codzienność w USA.

Widoczne nagranie pochodzi z Los Angeles, w którym tak samo, jak w innych wielkich miastach dochodzi o protestów oraz demonstracji. Bardzo często przeradzają się one w potężne akty wandalizmu.

Wideo - Gwiazdor NBA stracił szybę w swoim samochodzie podczas demonstracji. Wandal został dotkliwie pobityWideo - Gwiazdor NBA stracił szybę w swoim samochodzie podczas demonstracji. Wandal został dotkliwie pobityCzytaj dalej

Za protesty oraz większość zniszczeń odpowiada skrajnie lewicowy ruch Antifa. Widok zniszczonych samochodów, jak i radiowozów pokazuje skale tego negatywnego zjawiska.

Zobacz także:

1. Wideo - Salon Mercedesa ofiarą „demonstracji” w Oakland

2. Nowe zasady dotyczące podróżowania. Zmiany dotyczące maseczek oraz limitów. Co trzeba wiedzieć, by uniknąć mandatu

3. W ziemniakach czaili się imigranci - nieprawdopodobne odkrycie w Katowicach

Następny artykuł