Wypadek
Źródło: Policja Org

Tragiczny wypadek 19-latka. Wypadł z drogi i uderzył w drzewo

Piotr DutkaPiotr Dutka
2 Maja 2020

Brawura i nadmierna prędkość są najczęstszymi powodami śmiertelnych wypadków na polskich drogach. Do takiego doszło dzisiejszej nocy w miejscowości Leksym, niedaleko Płocka. Młody kierowca seata stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Zginął na miejscu

Koszmarny wypadek. Stracił panowie nad samochodem i wjechał w drzewo

W sobotę 2 maja w miejscowości Leksym (gmina Bodzanów), około godziny 2 w nocy, doszło do koszmarnego wypadku. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Płocku, 19-letni mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i z dużą siłą uderzył w przydrożne drzewo.

Wypadek Leksym
OSP Kanigowo

Mimo przeprowadzonej reanimacji, życia młodego mężczyzny nie udało się uratować. Kierowca jechał sam. Okoliczności tego tragicznego wypadku będą wyjaśniane przez policję.

Wypadek Leksym
OSP Kanigowo

Na miejscu pracowali strażacy z OSP Kanigowo, którzy w taki sposób relacjonują całą akcję.

Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zrobieniu dostępu do poszkodowanego przy użyciu narzędzi hydraulicznych, udzielenie możliwej pierwszej pomocy oraz razem z funkcjonariuszami PSP wydostaniu osoby poszkodowanej z wraku. Niestety, mimo bardzo szybkiej interwencji lekarza i ratowników, po około godzinnej reanimacji stwierdzono zgon mężczyzny.

Wysiadły z samochodu po kolizji, by zobaczyć co się stało. Zginęły na miejscuWysiadły z samochodu po kolizji, by zobaczyć co się stało. Zginęły na miejscuCzytaj dalej

Źródło: PetroNews

Zobacz także:

1. Korzystanie z Yanosika będzie karane przez niemiecką policję? Wysoki mandat

2. Nietrzeźwy mężczyzna wjechał w drzewo i uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy synowi. Grozi mu wysoka kara

3. Policja będzie skutecznie kontrolować kierowców wyjeżdżających na majówkę. Drakońskie kary za złamanie przepisów

Następny artykuł