Zalew Wypadek
Źródło: echodnia.eu

Tajemniczy wypadek nad zalewem w Bliżynie. Nie żyje młody mężczyzna

Piotr DutkaPiotr Dutka
2 Maja 2020

Do tragicznego wypadku doszło nocą 30 kwietnia nad zalewem w Bliżynie w województwie świętokrzyskim. Z wody wydobyto samochód, w którym znajdowało się ciało 36-letniego mężczyzny.

Koszmarny wypadek w Bliżynie. Zginął młody mężczyzna, którego samochód zjechał do zalewu

W czwartek około godziny 22.30 zgłoszono, że samochód zjechał z drogi do zalewu. W miejscu wypadku stan wody zbiornika jest głębszy niż w innych miejscach. Dlatego na pomoc z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu, ruszyły oddziały straży pożarnej, które szybko wydobyły z wody Forda Fokusa.

Ford Fokus Wypadek

W środku znajdowało się ciało 36-letniego mężczyzny. Wewnątrz znajdował się również martwy pies. Takich informacji udzielił oficer prasowy skarżyskiej straży pożarnej, brygadier Michał Ślusarczyk.

W poszukiwaniu kolejnej osoby na miejsce zdarzenia przybyła specjalna jednostka nurków. Poszukiwania nie stwierdziły obecności żadnego innego ciała w wodach zalewu.

Tragiczny wypadek 19-latka. Wypadł z drogi i uderzył w drzewoTragiczny wypadek 19-latka. Wypadł z drogi i uderzył w drzewoCzytaj dalej

Policja nadal ustala okoliczności tego tragicznego wypadku.

Zobacz także:

1. Nawet 40 tysięcy kierowców straci uprawnienia. Od lipca wchodzą nowe przepisy

2. Nietrzeźwy mężczyzna wjechał w drzewo i uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy synowi. Grozi mu wysoka kara]

3. Wysiadły z samochodu po kolizji, by zobaczyć co się stało. Zginęły na miejscu

Następny artykuł