Policja
Źródło: Meritum.pl

Kompletnie pijany wiózł dziecko w samej bieliźnie. Czeka go sroga kara

Piotr DutkaPiotr Dutka
1 Lipca 2020

Połączenie głupoty z alkoholem może przyczynić się do niezwykle ciekawych sytuacji na polskich drogach. W głównej mierze są one niebezpieczne i należy je piętnować z należytą surowością. Pewien kompletnie pijany kierowca podróżował samochodem ze swoim dzieckiem. Miał na sobie jedynie bieliznę

Kompletnie pijany kierowca wiózł dziecko w samej bieliźnie. W samochodzie była też jego nietrzeźwa partnerka


Do bardzo nietypowej sytuacji doszło w Szczecinie w poniedziałek około godziny 21. Pewien kompletnie pijany kierowca przewoził dziecko oraz swoją partnerkę. Warto podkreślić, że kobieta również była nietrzeźwa. Dodatkowo mężczyzna kierował pojazdem, mając na sobie jedynie bieliznę.

Mężczyzna, którego zatrzymała szczecińska drogówka, kierował pod mocnym wpływem alkoholu. Miał aż 2.5 promila alkoholu w organizmie. Stracił już swoje prawo jazdy. Odpowie również przed sądem.

Kierowca Lamborghini srogo przesadził. Zaparkował swój samochód na dwóch miejscach dla niepełnosprawnychKierowca Lamborghini srogo przesadził. Zaparkował swój samochód na dwóch miejscach dla niepełnosprawnychCzytaj dalej

Podczas interwencji pijany 46-latek zachowywał się agresywnie, znieważył policjantów wielokrotnie. Noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań. O całym zdarzeniu został poinformowany sąd rodzinny, który bardzo dokładnie zajmie się tą sprawą.

Zobacz także:

1. Wielka gwiazda telewizji z poważnym aktem oskarżenia. Chodzi o wypadek po alkoholu. Grozi jej surowa kara

2. Tragedia na Podhalu. 28-latek zastrzelony przez policjanta. Miał zostać ojcem

3. Żandarmeria wojskowa z nowymi uprawnieniami. Kierowcy powinni zacząć się ich obawiać

Następny artykuł