Policja
Źródło: zdrogi.pl

Wysiadły z samochodu po kolizji, by zobaczyć co się stało. Zginęły na miejscu

Piotr DutkaPiotr Dutka
1 Maja 2020

Do koszmarnego wypadku doszło w czwartek 30 kwietnia na odcinku autostrady A1 w okolicach Tczewa. Po godzinie 22 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Z jednego z pojazdów wysiadły dwie kobiety, które chciały zobaczyć, co się stało. W momencie przybywania na jezdni wjechał w nie samochód. Zginęły na miejscu

Wysiadły z samochodu, by zobaczyć co się stało. Zginęły na miejscu


Wczoraj wieczorem, około godziny 22:20 doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Wypadek miał miejsce niedaleko miejscowości Mieścin a Malenin. Dwie kobiety, 51-latka oraz 59-latka wysiadły ze swojego samochodu, aby ustalić, do czego tak naprawdę doszło. Gdy znajdowały się na jezdni, wjechał w nie kierowca BMW, który uszkodził również jeden z samochodów.


Impet, z jakim kierujący BMW wjechał w kobiety, był tak duży, że obie znalazły się na przeciwległym pasie ruchu. Niestety obie zginęły na miejscu. Dodatkowo jedna osoba została ciężko ranna.

Policja będzie skutecznie kontrolować kierowców wyjeżdżających na majówkę. Drakońskie kary za złamanie przepisówPolicja będzie skutecznie kontrolować kierowców wyjeżdżających na majówkę. Drakońskie kary za złamanie przepisówCzytaj dalej

Warto podkreślić, że wszyscy uczestniczy tego tragicznego zdarzenia, byli trzeźwi. Policja nadal ustala przyczyny tego koszmarnego wypadku.

Zobacz także:

1. Wymijał czekające samochody i z impetem wjechał TIR-em pod pociąg. Kilkanaście osób trafiło do szpitala

2. Czy zostanie wprowadzony zakaz korzystania z myjni samochodowych? Ministerstwo odpowiada

3. Rekordy na polskich stacjach. Tegoroczna majówka będzie najtańsza od lat

Następny artykuł