wypadek czajowice
Źródło: Straż Pożarna Biały Kościół KSRG

Tragiczny wypadek w Małopolsce. Nie żyje dwóch młodych mężczyzn

Piotr DutkaPiotr Dutka
1 Kwietnia 2020

W wyniku wypadku, do którego doszło w nocy z wtorku na środę na drodze 94 Kraków-Olkusz w miejscowości Czajowice, życie straciło dwóch młodych mężczyzn. Według lokalnej policji trzeci z poszkodowanych w ciężkim stanie trafił do szpitala

Tragiczny finał zderzenia samochodu osobowego z tirem

Kierowca Volkswagena Passata wyjechał z drogi podporządkowanej i z impetem wjechał wprost pod nadjeżdżającą ciężarówkę. Jeden z młodych pasażerów zginął na miejscu, drugi zmarł mimo próby reanimacji – powiedział Bartosz Izdebski z zespołu prasowego małopolskiej policji. Trzeci mężczyzna, a zarazem kierujący pojazdem, walczy o swoje życie w szpitalu.

wypadek Czajowice

Tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce w środę w nocy około godziny 2:30. Zawiadomione jednostki OSP zaraz po swoim przyjeździe na miejsce zdarzenia, przystąpiły do próby uwolnienia poszkodowanych. Niestety mimo szybko udzielonej pomocy, dwóch z trzech osób podróżujących Volkswagenem Passatem nie udało się uratować. Trzeci z uczestników tego tragicznego zdarzenia został przetransportowany do szpitala przez Załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jego stan jest określany jako ciężki.

Kupno samochodu ważniejsze od bezpieczeństwa innych. Wysoka karaKupno samochodu ważniejsze od bezpieczeństwa innych. Wysoka karaCzytaj dalej

W wyniku zderzenia, prowadzący TIR-a zjechał na teren pobliskiej posesji, uderzając w jej ogrodzenie. Usuwanie skutków zdarzenia trwało kilka godzin. Na miejscu pracowali policjanci oraz biegli, którzy mają ustalić szczegóły tego tragicznego wypadku.

wypadek Czajowice

Źródło: Powiat Krakowski 112

Następny artykuł